Artur312

Fortschritt e512 przyspieszacz problem

Polecane posty

Artur312    0

Witam.  Mianowicie mam problem z przyspieszaczem w e512 po zwiększeniu prędkości wypadają tłoczki i czy może być wine  koło pasowe czy jakes tulejki albo łożyska.  Bo leko kołem bije.  Z góry za odpowiedzi dziękuję 

sebe1033    322

Wysuwa się tłoczek i wylatuje , Chyba to samo jest w 514 a taki mam , tzn mechanizm , To tak jak koło zwichrowane to nic , bez paska też nic się nie stanie , 

Tłoki są luźno ale miejsca nie ma by wypadły , dobra tam jest tłoczki one pchają taką tuleję jakby w niej jest łożysko i dopiero koło pasowe 

https://hemas.pl/component/jshopping/product/view/26/712?Itemid=0

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    322

image;s=644x461

Takie coś Masz tam razem z łożyskiem , na tą obudowę napierają tłoczki 

A tamten link co dałem  nie działa jak i cała strona sklepu niewiem co się dzieje 

Artur312    0

To  ta obudowa  i łożysko  do wymiany ?. No i oczywiście  zestaw naprawczy do tych uszczelniaczy tłoczków kupic

Tak to w katalogu wyglonda 

20211129_065213.jpg

sebe1033    322

Czekaj to tłoczki Ci wylatują ? Masz to ze zdjęcia nr 15 i łożysko nr 14 .

Czy może jak mi wyleciała ta tuleja uszczelniająca co w niej tłoczek siedzi nr 27 ?

Artur312    0

No ale mi leko bije calem kołem  gdzie pas chodzi w (koło z tych dwóch czesci)

sebe1033    322

a te talerze , ale jesteś pewien że to one , weź zdejmij talerze , albo całą tuleje , bo może masz krzywy wał ,  akurat pasuje włączyć silnik albo ręcznie kręcić i patrzeć czy prosty jest 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj