Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, mam problem z prowadzeniem Auto Track w john deere 7R. Mianowicie nie mogę ustawić przesunięcia anteny star fire zintegrowanej z dachem. Podczas pracy ciągnik w jedną stronę jedzie za blisko a gdy wracam ciągnik porusza się za daleko uprawionego. Może ktoś powiedzieć najlepiej użytkownik jak ma ustawione przesunięcie anteny?
Opublikowano

po wybraniu serii ciągnika powinien zaciągnąć ustawienia odbiornika na ciągniku, jeśli jest problem to przecież można wpisać z ręki a przesunięcie to da rade ogarnąć takim sprytnym narzędziem zwanym miara

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez krystian1640
      Witam 
      Chciałbym się zapytać czy wie ktoś może jak zwiększyć dawkę paliwa w John Deere 1640.
    • Przez rolnik540
      witam jestem posiadaczem od niedawna prasy 540 i na załączonych Zdjęciach widać wytarcia i było słychać tam piszczenie oraz opiłki nie miałem czasu na zrobienie dlatego dałem smaru ale przed sezonem chciałem to zrobić co może być przyczyną rolki całe wszystkie chodza mial ktoś doczynienia z tym 


    • Przez dawid1983
      VID_20260404124957.mp4    
      Witam ,proszę o pomoc mam tura podłączonego do John deeraa3140,czy to normalna praca rozdzielacza,,węże od zasilania i powrotu drżą,jak ruszę dżojstikiem do góry lub dołu to ustaje te brzeczenie
    • Przez power2347el
      Witam, mam problem z kalibracją podnośnika,
      rozpoczynam kalibracje lecz w pewnym momęcie nie chce wyświetlić wartości kodu odpowiedniego dla traktora??
      I po kilku próbach nie mogę wywołać kodu HCU podnośnika??
      A  podnośnik działa w ten sposób że trzeba trzymać guzik szybkiego podnoszenia czy opuszczania cały czas. Suwak działa. normalnie.
      Jeśli macie jakieś propozycje piszcie.
    • Przez Wopl
      Ktoś wie jak używać tej dźwigni?
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v