TheFarmBrothers

Buzzer Claas Dominator 98sl

Polecane posty

Witam

Buzzer w Claasie nie działa. Jak podłączę go na krótko to piszczy. Bezpieczniki sprawdzone. Gdzie szukać przyczyny ? Kiedy buzzer ma zadziałać tak ogólnie ? Po przekręceniu kluczyka powinien zapiszczeć ostrzegawczo ?

peewee1984    63

W Jaguarze 690 Śl działa na pewno po przekręceniu kluczyka, tylko chwilę zapiszczy. Działa też jak zaświeci się kontrolka zapchania filtra powietrza. Innych przypadków nie miałem....

Wiadomość z agroFakt.pl

sadek9    161

W 108 mam tak, że tylko podczas pracy piszczy jeśli wystąpi jakiś błąd wtedy świeci się kontrolka na desce rozdzielczej i na wielowskaźniku miga duża czerwona kontrolka z trójkątem i wykrzyknikiem chyba jeśli dobrze pamiętam. Ale tak po przekręceniu kluczyka to nie, dlaczego też kontrolki od przenośników, wszelkich obrotów itd nie świecą przy wyłączonej młocarni.

sadek9    161

Wydaje mi się po tym jak u mnie były słabe paski to np zaświeciła się kontrolka od przenośnika i dopiero po chwili piszczało tak jakby do jakichś tam obrotów była tylko kontrolka a później z tym piskiem, najłatwiej to poprostu uruchomić młocarnie i odłączyć czujnik obrotów od przenośnika albo młocarni i patrz czy bedzie działać.

jak nie zapomnę to w weekend u siebie sprawdzę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rex15
      Witam, chciałbym zmienic w sieczkarni noże i przeciwnoże. Jakie polecacie? Chodzi o dobry stosunek ceny do jakości.
    • Przez Dejwid14
      Witam kupiłem kombajn claas dominator 76. Gdzie otwiera się w nim rura do wysypu zboża?
    • Przez dekada007
      Witam
      Posiadam claas dominatora 96. Chciałem przerobić napęd kosza sitowego (podsiewacza), wymienić ramiona napędu (łozyszkami ślizgowymi) podsiewacza na nowszy model z classa dominatora np 98 (na tulejach gumowych). 
      Wymienił bym wszystkie elementy ( ramiona , sworznie , )
      Czy ktoś to praktykował i jest to możliwe i zdało by to egzamin.

• Przez SKORPION1
      Witam wszystkich mam problem ze zmianą biegów w Claas 88 sl czyli na hydrostacie nie mogę zmienić biegów jak się uda wbić jakiś bieg to potem jest problem ze zmianą na inny . Proszę o pomoc bo nie wiem co się stało. Wcześniej czasami było trudno wbić trójkę ale to rzadko a teraz jest problem ze wszystkimi
    • Przez dawid1409
      Witam mam do kupienia dominatora 56 z silnikiem perkinsa 4 cylindrowym i hederem 3.60 m w bardzo dobrym stanie, ale mam dylemat cy ten silnik nie jest za mały, a poprzednio posiadałem starego bizona, i nie wiem czy będzie sie lepiej sprawował claas od bizona proszę o szybkie odpowiedzi, bo jutro mam go zadadkować. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj