pawel0606

Massey Ferguson 158

Polecane posty

pawel0606    0

W moim mf 158 z silnikiem ad4 203 mam problem z grzaniem się silnika. Góra chłodnicy jest gorąca A dół jeszcze nigdy mi się nie zagrzal.  Wymieniłem termostat nic nie pomogło. Ostatnio po orce w garażu z przodu zobaczyłem plamę tłustego płynu chłodniczego, sprawdzałem i nie znalazłem skąd mógł cieknąc. Pomocy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DarekGrzebyk
      Witam czy ktoś posiada koparko ładowarkę massey ferguson 50 hx . Chodzi mi o to jaki olej powinien być w skrzyni biegów ( specyfikacja ) i ile litrów wchodzi do skrzyni koparka z 86 roku 
    • Przez jjjanek1
      Dzień dobry ,mam problem poprosił mnie znajomy który nie ma dostępu do neta  o pomoc w uzyskaniu informacji odnośnie gdzie szukać problemu dotyczącego siłownika liniowego załączającego siłownil liniowy młocarni. Wygląda to tak po włączeniu na przełączniku w kabinie siłownik liniowy dostaje napięcie widoczne na mierniku 12v  gdy nacisnę w druga stronę siłownik zmienia polaryzację 12v  raz się wysunie i złoży a raz nie jak w totka .Kolega zakupił siłownik uzywany na krótko przy akumulatorze przy zamianie polaryzacji działa raz zamyka raz otwiera gdy jest włożony docelowo to na mieniku napięcie się pokazuje ale nie działa na kablach polaryzacja zmienia się cczy jest tam koło włacznika moze jakiś przekaxnik mógłby ktos podpowiedzieć jak to działa z góry dzięki
    • Przez sinned08
      Witam. Chcę kupić massey ferguson 32. Może ktoś z użytkowników się wypowie na temat tej maszyny. Jakie są jego wady i zalety. Dostępność i cena części. Wydajność i spalanie. 
    • Przez artut1232
      Czesc podczas kalibracji obrotów silnika w 6475 po delikatnym wciśnięciu pedału gazu, silnik wchodzi na duże obroty, ok 1500, wcześniej było płynnie, jak powrócić do wcześniejszych ustawien ?
    • Przez Claus
      Firma w której pracuję zakupiła kombajn MF Cerea 7278.
      1) Pytanie do użytkowników kombajnów serii Cerea: jaka jest ich rzeczywista wydajność (pszenica/kukurydza/słonecznik)?
      2) Wymieniłem filtry powietrza silnika, ale w układzie Datavision błąd filtra powietrza pozostał. Po włączeniu zapłonu, po 10 sekundach Datavision zaczyna emitować sygnały dźwiękowe, a ekran przełącza się na stronę, na której znajduje się filtr powietrza.
      Jak rozwiązać ten problem? Żeby system widział, że zmieniłem filtr.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj