Krzychu2002

John deere 935 problem z odpalaniem

Polecane posty

Krzychu2002    0

Witam, posiadam kombajn john deere 935 i jest problem z odpalaniem. Po kilku godzinach postoju trzeba odpalać na plaka, Pompa paliwa działa, w przelewach wtryskiwaczy nie ma paliwa. Czy tak powinno być? Co może być przyczyną i jak odpowietrzyć taki silnik?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michalllllll
      Witam stoję przed zakupem John deerea 2140 4x4 z turem. Moje pytanie brzmi na jakie żeczy warto zwrócić uwagę przy zakupie tego właśnie modelu. Załączam zdjęcia tego egzemplarza dla uwagi. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

• Przez Rzepakowiec
      Witam, chciałbym poznać wasze zdanie na temat John Deere 6100. Czy opłaca się go kupić na gospodarstwo mające narazie powierzchnię 11 ha. Tak wiem że jest to śmieszne ale jak narazie gospodarstwo to hobby, a potrzebuje ciągnika żeby sprawnie uporać się z robotą i dlatego że rok temu kupiłem bronę talerzową tolmet Simply 220 i c360 którą posiadam ma problemy z udźwigiem i z pracą na większą głębokość też. Możliwe że jak uda mi się dostać pieniądze na modernizację małych gospodarstw będę miał w posiadaniu siewnik 3 metrowy talerzowy i pług 3 skibowy na resorach. ten model jd podoba mi się pod względem fajnej skrzyni, kompaktowej budowy i komfortowej kabinie. Chciałem kupić Zetora 7711 ale przecież nie ma on napędu a jego cena to około 40 tys. Obawiam się trochę cen części zamiennych do jd, ale ich jakość jest o wiele lepsze niż w częściach do Zetora. Ma ktoś taki model i podzieliłby się opinią na jego temat ?. na ciągnik mógłbym przeznaczyć max 70 tyś. Dodam że w przyszłości planuje te gospodarstwo powiększyć i nie wiem do końca czy zakup ciągnika podobnego do c360 ma sens 
    • Przez mar1803
      Witam,
      Szukam schematu ustawienia rozrządu w John deere 1950, 3 cylindrowy, 89 rok
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez marcus
      Cześć, 
      w JD 2850 przestały działać hamulce. Ciągnik hamuje dopiero po 2-3 krotnym wciśnięciu pedału hamulca. Ci może być przyczyną takiego zachowania i jak to naprawić?
    • Przez Boombel
      Witam  mam problem z brakiem podświetlenia wskaźników temperatury płynu chłodniczego i poziomu paliwa , ktos wie co się mogło stać ze juz nie świeca się? Dodam że obrotomierz normalnie działa i podświetlenie tez
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj