Jacusiek

filtr hydrauliczny

Polecane posty

Jacusiek    1
Witam was, mam bardzo nietypowy wkład filtru oleju hydraulicznego i nie mogę kupić zamiennika nawet. Chciałem się zapytać czy mogę i w jaki sposób wyczyścić obecny wkład filtru hydraulicznego

Jacusiek    1
P16-2438 producent donaldson
nawet ta firma już ich nie produkuje

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość

jeśli to taki

p171825.jpg

https://www.yantralive.com/product/fairey-arlon-txw3egdl10-hydraulic-cartridge-p162438/

to tu masz zamienniki

P171825 11 mikronów, syntetyczny, 10 bar rozerwanie (58100012, 1713844)
P171811 23 mikrony, celulozowy, 10 bar rozerwanie  (58105609, 3I2087)
P171818 23 microny syntetyczny , 10 bar rozerwanie  (3I2043)

w nawiasach masz numery zamienników np z jcb, catepillar, atlas

Jeszcze powiedz co to za maszyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer1999
      Witam, szukam opinii na temat wycinaka do kiszonki Trioliet. Jak się sprawdza przy c360, czy w ogóle warto? Planowana hodowla około 80 sztuk do pracy przy kukurydzy i wyłodkach.
    • Przez małoroly2018
      dzień dobry zakładam ten temat bo nie znalazłem nic o tych zbiornikach.
      interesuje mnie taki zbiornik, jest ich trochę na olx cena ok 1500zł za zbiornik 1500l pytanie czy w takim zbiorniku można legalnie przechowywać on czy sprzedający paliwo przywiozą i nie będzie problemów. dzwoniłem to sprzedający mówił że ma atest i papiery. może ktoś z kolegów ma taki zbiornik w użytkowaniu rolniczym. moim daniem lepij kupić taki zbiornik i pompę do tego koszt razem ok 2.500zł, zbiornik typowy na ropę 1500l to koszt ok 5000zł brutto.  jak myślicie ?warto
    • Przez Drive_X
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu kosiarki bijakowej.  Może mi ktoś wytłumaczyć różnicę między  młotkami A nożami? Która lepsza? Wydaje mi się że z nożami będzie lepiej rozdrabniać ale mogę się mylić. Dzięki za odpowiedź.
    • Przez olkosio
      Witam,
      potrzebuje Waszej opinii w sprawie wyboru włóki polowo-łąkowej. A mianowicie jaką szerokość wybrać do ciągnika Lampo 70KM 4x4. 5m czy 6m? Bo producenci piszą że niby 5m ma zapotrzebowanie 65-75km. Doradzcie lub podzielcie się własnymi doświadczeniami.
    • Przez SebastianWlizlo
      Witam,

Przymierzam się do budowy podbieracza płachtowego ale niestety nie wiem jak przymocować palce. Wiem jak taki podbieracz wygląda na "zewnątrz" ale nie wiem jak listwy z palcami są przymocowane od "wewnętrznej" strony.

Ktoś użytkuję taki podbieracz i może napisać kilka słów o jego użytkowaniu?

Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj