rabit500

Instalacja Elektryczna LKT

Polecane posty

rabit500    9

Witam

Mam Pytanie czy ktoś posiada może schemat elektryczny do lkt 81 Turbo. Najbardziej potrzebna byłoby mi rozpiska pinów z trzech wtyczek pod kierownicą w stronę silnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arion650
      Witam.chciałbym wziąć ciągnik na testy w przedziale mocy 160-200 km ponieważ złożyłem wniosek na dofinansowanie na beczkowóz I przyczepę samozbierającą A teraz ten beczkowóz Jest na testy tylko że większy A mam za mały ciągnik i stąd moje pytanie, może ktoś wie lub brał taki ciągnik na testy ,a może gdzieś można wypożyczyć taki w dobrej cenie?Jestem z  Woj.Mazowieckiego powiat Żuromiński
    • Przez Agrorozkminiacz
      witam jaki powinien być kąt wtrysku nh clyson 1530 silnik ford 703F6015 ford
    • Przez Qwerty12
      Witam, w jcb fastrac 155-65 mam problem z amortyzacją, poziomowaniem tylnej osi. Siłowniki są całe schowane, Ciągnik "siedzi" maksymalnie na dole. Jakie mogą być przyczyny?
    • Przez Qwerty12
      Witam, nie można wyłączyć przedniego napędu oraz nie można włączyć blokady w jcb fastrac 155-65. Jakie mogą być przyczyny? 
    • Przez piotrord
      Witam serdecznie wszystkich, kupiłem ciągnik w którym ciśnienia oleju w hydraulice czy zawieszeniu są poustawiane na oko. Mam manometr i odpowiednią końcówkę do sprawdzenia ciśnień.  W instrukcji napraw jest pokazane wszystko niestety jeśli chodzi o odpowiednie ciśnienia to dopisane jest że trzeba sprawdzić w danych technicznych. Może ktoś ma taką wiedzę, dziękuję serdecznie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj