Maniaks

CX 6080 - Rozrzutnik plew

Polecane posty

Maniaks    1

Cześć,

Czy ktoś posiada New Holland CX 6080 z rozrzutnikiem plew na przekładni pasowej? Jest tam przekładnia kątowa na wejściu, na której rozleciało się nam koło pasowe i nie jesteśmy pewni, jak dokładnie ono wyglądało. 

Jakby mógł ktoś się odezwać, kto miał z tym problemy, byłbym wdzięczny za jakiś namiar do siebie. Ewentualnie jak ktoś ma dostęp do schematów, bo niestety strona New Hollanda z katalogiem części online nie działa od końca poprzedniego roku.

Maniaks    1

Właśnie znalazłem w innym temacie ten link. Wielki dzięki. Wcześniej mieliśmy linka od Romanowskiego, a on prowadził do strony we flashu, a to oprogramowanie poblokowano z końcem 2020 roku.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domel27
      Witam. 
      Nabita klima w New, Holland tx32 jak doczytałem gdzieś na forum czynnika 1900g i kompresor się załącza pochodzi trochę i się rozłączy i po chwili się załącza spowrotem co może być przyczyną? I 
    • Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez 1993michal
      witam potrzebuję porady jak najprościej wymienić pas który idzie od silnika do elektrowłacznika sieczkarni?
    • Przez Nikita_Bennet
      Witajcie.
      Pytanie - ktoś to naprawiał?
      Bo rozłączyło i się nie załączyło. Szczotki do wymiany ale ciekaw jestem czy idzie całość dostać?
      Ewentualnie od czego podpasować?

Niby tutaj jest taka fotka ale ten zamiennik do niczego nie jest podobny:
      https://www.agro-parts24.pl/wlacznik-elektryczny-sieczkarni-wysypu-d28850856,3,1837,1853
    • Przez zbyszek402
      Niedawno kupiony kombajn NH 1540S. Mam takie zapytanie od strony wchodzenia do kombajnu, na wale głównym młocarni nie ma żadnej kalamitki do smarowania. Czy łożysko na tym wale smaruje się i w jaki sposób? Bo szukałem punktów smarowniczych na tym kole, ale nie znalazłem. Proszę o pilną poradę na ten temat.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj