Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek105ls

Naprawa wom Fendt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam takie pytanie czy ktoś z was wymieniał tarczki wom w Fendt 105 ls czy 106 ls czy konieczna jest Rozpołowienie ciągnika czy można je wymienić w inny sposób tarczki są pod ciągnikiem nie ma tak jak w serii 300 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez krowazie
      wyświetlają się te kontrolki  . Od czego to jest ? Jak naprawić fendt 509 turboshift 

• Przez Grzesiek105ls
      Siemka mam problem bo się świeci mi kontrolka od cisni nią oleju sprawdzałem czy może żarówka się spaliła ale nie jest git i prąd jest i moje  pytani grzmi czy jak czujnik jest zepsuty to ni będzie żarówka świecić bo pytal m się mechaniki i każdy mówi inaczej i czy w tym powinien być prąd czy to masa Fendt farmer 105ls 

• Przez Barteq21
      Siemka mam mały problem z moim Fendt z pompki paliwa wycieka mi olej który zapewne wlałem do pompy wtryskowej i wygląda to tak i moje pytanie brzmi czy dlaczego tak się dzieje i czy wystarczy zmienić uszczelki czy lepiej cała pompkę ?

• Przez Grzesiek105ls
      Witajcie jesteśmy posiadaczem Fendt 105 ls i chciałem wymienić olej ze sprzęgła turbomatik ale nie mogę się doszukać wlewu i spustu jak możecie pomóc będę wdzięczny . 
    • Przez Barteq21
      Simka wziąłem się za zmianę przewodów hydraulicznych ale trafiłem na jakiś zawór od przewodu od rozdzielacza do siłownika hydraulicznego i nie wiem do czego on służy a na internecie nie mogę do znaleźć jak myślicie do czego służy i czy brać się za wymianę ? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj