Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
28 minut temu, danielhaker napisał:

Jednak najlepiej jeździć samemu na stację 😕 Czym zmierzyłeś że 20 brakuje?

Doświadczenie, brałem w marcu ub r 700 z dystrybutora w beczki, przelałem w baniak co do milimetra na kresce 700.

Dziś ponad 2 cm brakuje do 600 a na spodzie było z 8 lco pompka nie wyciągneła

Od kreski 500 do kreski 600 jest 9 cm 

100 l ÷ 9 = 11.1 l1 cm = 11.1 l

Ogólem gdyny był pustu brakowałoby dobre 2.5 cm

2.5 cm× 11 = 27 l

2940zł ÷600 l = 4.90 zł l

2940 ÷573 l =  5.13 zł l

Widzicie oszczędności maleją.

Edytowane przez Rolnik1973
Opublikowano
8 minut temu, danielhaker napisał:

Ile tam u Was na LBI na stacjach jest najtaniej?

nie dawno pojawiła się nawa aplikacja na telefon dla kierowców z cenami paliw na stacjach ,chyba kilka najbliżyszych stacji miała podawać czy jakoś tak 

Opublikowano

Kreskę to sobie... wciągnąć możecie. Jedynie waga da wam realny pogląd na ilość. Tolerancja  ze 2-3l.

Opublikowano (edytowane)

 

To czemu na stacji w beczkę wlejesz 200 i prawie pełna, kiedyś brałem 800 l w beczki z cysterna przywiozła 3 prawie pełne a w 4 jednej trzeciej brakowało.

To tak jak z wagami handlarzy na samochodach.

Edytowane przez Rolnik1973
Opublikowano

U mnie najtaniej 4,99. I trzeba powoli myśleć bo że 200l zostało.

Opublikowano (edytowane)

,

 

7 minut temu, Agrest napisał:

Kreskę to sobie... wciągnąć możecie. Jedynie waga da wam realny pogląd na ilość. Tolerancja  ze 2-3l.

 

4 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

 

To czemu na stacji w beczkę wlejesz 200 i prawie pełna, kiedyś brałem 800 l w beczki z cysterna przywiozła 3 prawie pełne a w 4 jednej trzeciej brakowało.

To tak jak z wagami handlarzy na samochodach.

 

Edytowane przez Rolnik1973
Opublikowano
3 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

 

To czemu na stacji w beczkę wlejesz 200 i prawie pełna, kiedyś brałem 800 l w beczki z cysterna przywiozła 3 prawie pełne a w 4 jednej trzeciej brakowało.

To tak jak z wagami handlarzy na samochodach.

tylko że takie plastiki to nie bardzo do sprawdzania litrów.

Opublikowano

oj tam, oj tam. ważne że taniej. :D

ja jednak wolę na stacji kupować. jakoś te litry pewniejsze.

Opublikowano
3 godziny temu, danielhaker napisał:

Jednak najlepiej jeździć samemu na stację 😕 Czym zmierzyłeś że 20 brakuje?

Na stacji b-0 nie kupisz i na litrach też oszukują 🤷

 

 chrześcijański kraj 

Opublikowano

Na dystrybutorze stacji w której biorę jest plakietka B0.4,99 powyżej 100l.

Opublikowano
8 minut temu, Marecki2922 napisał:

Tankując kiedyś na stacji b-0 z ciekawości wyciągnąłem pistolet tak ażeby zobaczyć kolor paliwa , miało piękny żółty kolor jak wiosenne mlecze 

tak samo wygląda B7

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v