huard

używany john deer

Polecane posty

huard    13

witam panowie interesuje mnie kupno używanego ciągnika jd o mocy 120-130 koni jaki model najlepiej byście polecili ewentualnie myślałem nad jakimś mf cena około 150tys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adam92
      Witam szukam ciągnika na 20ha w pieniądzach do 65 tys o mocy od 90 do max 120 co byście polecili rozglądam się nad Deutz fahre Agrotron 6.00 albo MF 6150. 6160 czy może jakiś inny byście polecili najmniej awaryjny i w miarę tani w serwisie odrazu mówię że nie szukam ciągnika w typie Belarus czy zetory chce coś wygodniejszego lecz nie zależy mi na rewersie hydraulicznym. Ciągnik ma posłużyć okolo 5 lat jako główny a później chce kupić nowy na prow bo teraz złożyłem wniosek na młodego rolnika na maszyny dziękuje z wszystkie odpowiedzi
    • Przez Lok125
      Witam panowie staje przed wyborem nowego ciągnika w mocy około 75 km, będzie to ciągnik którego będę używał można pow do wszystkich rzeczy czyli orka, uprawa, rozsiewnie nawozów i uprawa w truskawce. Zastanowialem się nad 4 markami : Kubota m4072, New Holland t4.75, Case farmall 75c, Deutz fahr 5080g. Macie o nich jakieś opinie złe/dobre? Ktory z nich byłby najlepszy?
    • Przez alex0937
      Witam,mam okazje kupic fajnego steyra 8130,o mocy 130 koni z 1992 roku,wiecie moze jak z czesciami do niego ? i jak cos sie stanie to gdzie szukac pomocy ? i jak z awaryjnoscia tych ciagnikow ?
    • Przez SylwekDrąg
      Witam jaki ciągnik polecacie na 5 ha łąk głównie koszenie i zbieranie na razie mam c330 i c360 ale mam zamiar sprzedać c360 i w zamian coś kupić koniecznie musi mieć przedni napęd bardzo mi się podoba John Deere 2850 ale nie wiem czy to dobry wybór, a wy co polecacie?
    • Przez Ryszard70
      Witam Panowie,
      szukać głównego ciągnika do swojego gospodarstwa. Ciągnik będzie zabrany na modernizacje, agencja przyznała mi max 136,5KM.
      Pod uwagę biorę te 3, ale który byłby najlepszy waszym zdaniem? Jakieś plusy i minusy
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj