Kobra66

Ursus 1634 instrukcja obsługi

Polecane posty

Kobra66    4
Witam wszystkich posiadaczy takich maszyn Interesuje mnie instrukcja obsługi Ursusa 1634 w pdf, jeśli ktoś z forumowiczów posiadał tego typu literaturę to będę bardzo wdzięczny za pomoc Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Kobra66    4

Potrzebował bym wszystkich informacji bo chciałbym to sobie wydrukować i najlepiej by było gdyby były podane wszystkie dane z obsługą włącznie i dotyczy to ciągnika z wysoką kabiną

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sdcrisis
      czesc mam do was pytanie bo chcialbym wymienic ogumienie w 1614 ursusie i teraz mam do was pytanie poniewaz chcialbym szersze bo do tej pory mam przod 14,9. R24 i tył 18,9 R38 i teraz nie wiem jakie;/ ale czy jabym szersze zalozyl to czy felge tez musze zmienic na szersza??
    • Przez Domin151
      Witam nie mogłem znajść rozwiązania więc postanowiłem załorzyć nowy post 
      Więc mianowicie na wolnych obrotach w moim ursusie 912 coś rzęzi po wciśnięciu sprzęgła ustaje  dzięk jakby wychodził z okolić skrzyni pośredniej (dzwięg  podobny jak wydaje betoniarka) 
      Może wie ktoś coś na ten temat z góry dzięki za jakąkolwiek odpiedz. 
    • Przez mateunia19
      jak sądzicie jak będzie się sprawował ten ciągnik z pługiem polskim 4x30 na podwyższonych korpusach?
      jaki bieg wykorzystujcie w orce? dzieki za wpisy
    • Przez Ziomek3213
      W jakich krajowych ursusach ciężkiej serii były montowane oryginalnie skrzynie 4 biegowe??????????  Chodzi mi  o 6 cylindrowe
    • Przez Jobi
      Witam poszukuję książki instrukcji napraw ciągnika ursus 912 w wersji elektronicznej może być pdf lub zdjęcia. Z góry dziękuję.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj