karol9641

Nowy ciągnik na PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol9641    0

Witam serdecznie. Mam pewien problem. Otóż  chciałbym zakupić na PROW ciągnik, jednak z tego co wiem może być problem, ponieważ osoba która kupiła ciągnik rolniczy we wcześniejszym PROW 2007-2013, nie może kupić kolejnego. Jak to się ma w przypadku jeśli ktoś kupił ciągnik z dofinansowaniem w 2006 roku, czyli przed rozpoczęciem programu 2007-2013? Kupiłem w 2006 roku dzięki programowi „RESTRUKTURYZACJA I MODERNIZACJA SEKTORA ŻYWNOŚCIOWEGO ORAZ ROZWÓJ OBSZARÓW WIEJSKICH” nową forterrę, a na chwilę obecną potrzebuje do gospodarstwa nowego ciągnika o mocy 60-80km. Czy ktoś zna odpowiedz na moje pytanie? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a dodzwonić się w dzisiejszych czasach gdziekolwiek graniczy z cudem. Pozdrawiam 

Proszę o odpowiedz ;)

axe300    6

Kupić używany niż czekać na program (nabór) modernizacji bo do czasu podpisania umowy może minąć 2-3 lata lub więcej. Do tego dochodzi koszmarna biurokracja która jest tylko dla cierpliwych i bardzo wytrwałych. :( 

Mikruss    430

nie dostaniesz drugiego to raz a dwa ze nabor byl do czerwca tego roku. Nastepny prow pewnie nie predzej jak za 2 lata.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheFarmBrothers
      Chcę kupić przystawkę do kukurydzy do Claasa Dominatora 98, silnik 180 km. Rozglądam się za 5 i 6 rzędowym. Znalazłem w pobliżu dwie sześciorzędowe przystawki w podobnych cenach. Jedna to Geringhoff pc6 a druga to claas multimaster. Wypowie się ktoś na ich temat ? Czy może szukać całkiem co innego w tych pieniądzach.
    • Przez karol9641
      Witam serdecznie. Mam pewien problem. Otóż  chciałbym zakupić na PROW ciągnik, jednak z tego co wiem może być problem, ponieważ osoba która kupiła ciągnik rolniczy we wcześniejszym PROW 2007-2013, nie może kupić kolejnego. Jak to się ma w przypadku jeśli ktoś kupił ciągnik z dofinansowaniem w 2006 roku, czyli przed rozpoczęciem programu 2007-2013? Kupiłem w 2006 roku dzięki programowi „RESTRUKTURYZACJA I MODERNIZACJA SEKTORA ŻYWNOŚCIOWEGO ORAZ ROZWÓJ OBSZARÓW WIEJSKICH” nową forterrę, a na chwilę obecną potrzebuje do gospodarstwa nowego ciągnika o mocy 60-80km. Czy ktoś zna odpowiedz na moje pytanie? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a dodzwonić się w dzisiejszych czasach gdziekolwiek graniczy z cudem. Pozdrawiam 
    • Przez michal26
      Koledzy gdzie można w w miarę rozsądnych pieniądzach zregenerować sita do kombajnu? Kombajn to laverda 3650.
    • Przez Piotrek1985
      Witam,
      potrzebuje zregenerować klepisko w kombajnie Deutz Fahr, może ktoś z kolegów na Forum zna lub poleci firmy co się tym zajmują.

Z góry dziękuje za odzew.
    • Przez Wojtek277
      Cześć, nazbierało mi się trochę oleju przepracowanego i chciałbym się jakoś legalnie go pozbyć, znacie jakąś podobną firmę do  https://www.wektorsc.eu/? Coś z Wielkopolski..
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj