dawid9721

Jaka prasa na 30ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid9721    1
Witam jaka prasę polecacie do 20 tysięcy miała by robić sianokiszonka siano i słoma ciągnik jaki posiadam to case 745 75km dzięki za porady

robi57362    1067

polecam new holland 6xx do 20 tys znajdziesz dobrą choć nie koniecznie patrz na marke bo np vicona mozesz znaleźć też dobrego

jesli pomoglem kliknij fajne

paawlik227    11

Witam podepne się pod temat bo podobny areał mam do zbelowania czyli z 600 bel sianokiszonki i ok 150bel słomy. A po głowie chodzi mi jakiś claas rollant z serii 250-255 itp traktor do pracy to Ursus 1224. Czy może coś innego....? Budżet to max 40tys zl

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    400
12 godzin temu, dawid9721 napisał:

Witam jaka prasę polecacie do 20 tysięcy miała by robić sianokiszonka siano i słoma ciągnik jaki posiadam to case 745 75km dzięki za porady

Do takiej mocy szukaj prasy łańcuchowej będzie najefektywniejsza do tego co chcesz nią robić.

1 godzinę temu, paawlik227 napisał:

Witam podepne się pod temat bo podobny areał mam do zbelowania czyli z 600 bel sianokiszonki i ok 150bel słomy. A po głowie chodzi mi jakiś claas rollant z serii 250-255 itp traktor do pracy to Ursus 1224. Czy może coś innego....? Budżet to max 40tys zl

Prasa fajna o ile zadbana tak więc dobrze szukaj, a znajdziesz zadbany egzemplarz Ursus da radę może nie będzie to maksymalnie wykorzystanie możliwości tej prasy ale  będziesz zadowolony.

• Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

jaco512    106

Pasowa, szukaj w dobrym stanie, np. JD 545,550,580, NH 6xx, Vicon, najlepiej zbite bele i małe zapotrzebowanie mocy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcin06
      Witam, rozglądam się za jakąś nową prasą zmiennokomorowa. Na 70 ha słomy, 5 ha sianokisznki + jakieś poplony. Na chwilę obecną współpracowałaby z ciągnikiem 110KM.
      Na oku mam 3 firmy:
      New holland rb 150. Cena około 135 tys 
      Massey ferguson RB 4160v.  Cena 150 tys 
      Class variant 460rc. Cena 150 tyś 
      Wszystkie w takim samym wyposażeniu. 
    • Przez Damian99026
      Witam, mam do kupienia prasę jak w tytule, z roku 2001 jednak zastanawia mnie czy mój ciągnik da radę z nią chodzić, chodzi o zetora 7245. Oczywiście mówię o pracy bez noży. Rocznie około 500-600 bel. 200-300 sianokiszonki i tak samo słomy. Miał ktoś do czynienia z takim zestawem? Jeżeli nie da rady z nią chodzić to co innego polecacie? Budżet około 30.000. Do tej pory miałem KR125. Pozdrawiam. 
    • Przez Angeliii98
      witam, nie wiem jak ustawić w prasie John deere 592 liczenie bel... po wyrzuceniu beli licznik mi jej nie dodaje.. może ktoś mi opisać krok po kroku co trzeba zrobić ? dziękuję za wszelką pomoc;)

• Przez boooolek
      Witam, chciałbym poznać opinie dwóch pras claas variant 460 i massey ferguson RB 4160v najbardziej chodzi mi o zbicie oraz wydajność. Prasa ma pracować z 170 konnym john deere'm.
    • Przez kamilgr3
      Witam. Ostatnio kupiłem prase kostkująca class i muszę wymienić w niej opony. Lewą to większą dostałem bez problemu lecz prawa 165 r 13 wulkanizator powiedział mi że nie dostanę takiej wysokiej opony gdyż ich nie produkują. Jak założę trochę niższą nie będzie problemu z podbierakiem ze prasa będzie stała krzywo? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj