Bartek3512

Ładowacz Ursus 3512

Polecane posty

Bartek3512    1
Witam. Noszę się z zakupem ładowacza do 3512. Ma on służyć tylko do prac na działce (nawożenie ziemi na równanie terenu itp),wiec w grę wchodzi tylko łyżka. Czy 3512 da sobie radę z taką pracą. Jaki kupić ładowacz, na przód czy tył.

sylwek23111    53

Używałem pare lat temu ładowacz na tylny TUZ, to powiem, że to się do niczego nie nadaje, ledwo się łyżka wbije, a już pompa wyje i nie może podnieść. Szkoda podnośnika i pompy. Zdecydowanie lepiej kupić tura na przud.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez manYki
      Witam. Posiadam New hollanda td5050 i planuje kupic do niego tura. Ma on robic codzienne zeczy w gospodarstwie typu
      przewoz bel itp. Jakiego mam kupic najlepiej? myslalem o metal-fach ale podobno to bardzo slaby tur. z gory dzieki
    • Przez Bumber19
      Witam orientuję się ktoś jakie ceny są za tury John Deere?
    • Przez mx_racer
      Witam. Chce kupić łyzko krokodyl do Ursusa 914. Najlepiej gdyby był 2m. Mam pare klatek i przy wybieraniu obornika dobrze gdyby był na szerokość ciągnika. No ale tak czytając starsze tematy analizując słyszałem ze 2m to za dużo na ciągniki 80-100 konne. Głownie słuzył by on do wybierania kukurydzy i przywozu bel sianokiszonki. Wybieranie obornika tylko z klatek raz na jakis czas, nie będę nim ładował na rozrzutnik. No i przeglądajac olx wpadł mi w oko Wolmet ponieważ wydaje się on dużo płytszy niz sanarol przy tej samej szerokości. Nie ma u mnie w okolicy tego zeby obejrzec gdzies blisko a jechac iles km zeby zobaczyc kawałek łyzki bez sensu. Uzytkuje ktos 2m z ciagnikiem 80-100km. Jak to sie sprawdza?
    • Przez KacperAgriculture1224
      Miesiąc temu zakupiłem tura metal fach t229 1.600 kg udźwigu, 4m wysokości podnoszenia do ursusa 1224, hydraulika została podpięta bezpośrednio pod pompę. 
      Problem wygląda tak że nawet jak nic nie jest na turze to lewa strona (dalej od rozdzielacza) jak się podnosi to wolniej niż prawy siłownik i na opuszaniu też, pod obciążenien widać to okropnie i boję się żeby nie pokrzywić go.. 
    • Przez Claasarion610C
      Witam czy ktoś wytłumaczy do czego służą przyciski w tym joysticku P1,P2,P3,P4 I P5

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj