Terracan

znaczniki przedwschodowe

Polecane posty

Terracan    1
Witam.Mam pytanie czy może wiecie czy jest ktoś kto produkuje części zamienne w tym przypadku znaczniki przedwschodowe do siewnikow w moim przypadku pottinger vitasem.Pytam bo oryginalne przyprawiają o zawrót głowy.

robi57362    998

czemu oryginalnie sa złe? pottinger to dobry siewnik i nie wiem czy znajdziesz coś wiele lepszego

jesli pomoglem kliknij fajne

maroko    37

Koledze chyba chodziło że ich cena przyprawia o zawrót głowy. A tak z ciekawości ile kosztują?

Wiadomość z agroFakt.pl

Terracan    1

Tak nie chodzi mi że są złe tylko cena masakryczna.Dzwonilem do dealera gdzie siewnik kupowałem zapytać o cenę to mi wyliczyli za dwa 12tyś.😐😐to raptem 2 profile i talerze silowniczki i kabelki pod komputer

edi89    13

A gdzie kupowałeś siewnik?

Wydaje mi się że ktoś się pomylił w wycenie. Ja przy zakupie z siewnikiem za znaczniki zapłaciłem poniżej połowy tej kwoty co ty mówisz.

Zadzwnoń może bespośrednio do pottingera i poproś o wycenę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 1993michal
      witam mam problem z siewnikiem amazone siewnik pracuje z brona wirowa z wałem packera, problem polega na tym że redlice gną się jak z plasteliny jaka może być tego przyczyna ? jak temu zaradzić ? dodam że siewnik ten nabyłem wiosną wcześniej miałem ten sam model i nie było takiego problemu
    • Przez rolnik0987654321
      Witam mam pytanie przymierzam się do zakupu siewnika do kukurydzy, wchodzą trzy siewniki w grę . 
      1. KUHN Maxima 2 
      2, Monosem NG plus 4
      3. Gaspardon MTE 6 rzędów 
      Moje pytanie jest do khuna chodzi m i o wagę siewnika bo przedstawiciel powiedział  ze 4-ka warzy około 1,5 tony co jest mi ciężko uwierzyć . i drugie pytanie chodzi o te koła napędowe tylne do nawozu podobno pękają mocowania tych kół i czy New holland T6.120 da rade z tym siewnikiem .  Jeżeli ktoś posiada dany siewnik proszę o odpowiedz 
    • Przez luki987654321
      Witam, mam problem z siewnikiem kleine maxicorn a mianowicie trzy sekcje sieją dobrze a jedna niby ziarna kukurydzy trafiają do gleby ale nie wschodzą, wzeszły tylko pojedyncze rośliny. Nie wiem co się dzieje czy ziarna są jakoś uszkadzane czy jest jakaś inna przyczyna? Pomoże ktoś?
    • Przez solek01
      Miał ktoś styczność z siewnikami do kukurydzy Agromaszu? Wiem że to nowość ale może ktoś na targach to widział i powie czy to w miarę wykonane?

https://www.agro-masz.eu/index.php?menu=premiera_falcon
      https://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=siew&podkategoria=FALCON&tab=opis

• Przez Kamilek1
      Witam, kupilem siewnik kleine multi corn taki jak na foto nizej, potrzebuje do niego tabele wysiewu nasion poniewaz sie nie zachowala. Nawozową mam. Z gory dziekuje za pomoc, prosilbym o jakies foto itp moge nawet zaplacic za taka informacje Pozdr

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj