Damianzetor7011

Pług do Zetora 7011

Polecane posty

Witam! Mam Zetora 7011 i rozglądam się za pługiem do niego. Jest on na kołach 12.4x32, a mam kilka ha bardzo ciężkiej ziemi gliniastej 3a na której c360 orze UG 2skibową. Mam okazję kupić pług awemak za 700zl 3 skibowy. Czy Zetor da radę na 3biegu? Albo chociaż na 2? Orkę robię zawszę na około 20cm.Czy muszę zamienić koła na tę od c360?

jonek98    2004

mocy powinno starczyć,ale na tych kołach uciągu nie koniecznie

• Thanks 1

bratrolnika    12133

Kupuj i testuj

Nawet jeśli koła będziesz musial wymienic to nie będzie z tym problemu: wiele z c360 ląduje już na dożywocie w jakiejś lekkiej robocie w warzywach, a tam węższe koła są pożądane

• Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piciaj
      Witam. Mam do was pytanie, ponieważ przy pługu kv. na nowej wieżyczce 160' 4 skibowy , wystąpił problem, mianowicie tzw. kostka która odpowiada za obracanie pługa , umożliwiajaca obrot pługa, trzymajac kierunek przepływu oleju w jedna strone, nie robi tego, pozwala tylko na wysów w jedną strone, I z tąd pytanie, czy wie któs może gdzie takie cos regenrują????? jest mi to pilnie potrzebne <_< a nowa kosztuje przeszło 2 tysiace zł
    • Przez qq924
      Witam,
      Mam okazję kupić pług huard rl3014s, może ktoś użytkuje taki pług i może się wypowiedzieć na jego temat. Czy w ogóle jest wart uwagi i ile może być warty? Ma to pracować z zetorem 7341 o mocy 80 km czy da radę sobie z takim sprzętem?

• Przez michal_xs
      witam. Mam taki problem, uzytkuje plug 4 skibowy z siłownikiem liniowania. I nieraz (raz na 20 razy) podczas gdy chce obrócić pług,  to on się liniuje do obrotu, obraca do połowy i nie chce dalej obrócić i przełącza na siłownik od liniowania. Muszę się pobawić wajcha pare razy az w końcu daje rade obrócić. Czy to wina kostki czy co? Bo myślę że może za słabe bylo zamachnięcie całego pkuga podczas obrotu i plug stanął w takiej pozycji ze niee ma siły później obrócić?
    • Przez MariuszGontarek
      Witam wszystkich,
      Posiadam pług Unia Tur w którym czas na wymianę odkładnic - zużyły się.
      W tej chwili są one tradycyjne (pełne) ale zastanawiałem się czy nie wymienić ich na ażurowe.
      Chcę tak zrobić, bo po poczytaniu kilku opinii dowiedziałem się że ażury lepiej kruszą glebę - u mnie II klasa i jest trochę brył po zaoraniu. Jeśli ażury tak działają, wówczas nie musiałbym bronować po zaoraniu, a przed wjazdem agregatem uprawowym.
      Czy jest sens takiej modyfikacji w 20 letnim pługu Unii???
      Proszę o komentarze.
      Dzięki.

• Przez adamos012
      Witam. Mam zamiar dokupić do pługa 2 skibowego Unia kolczatkę. Możecie coś doradzić jaką szerokość kupić, jak zamontować, i ewentualne inne praktyczne podpowiedzi. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj