Krasok6911

Fendt farmer 311LSA

Polecane posty

Krasok6911    3

Pytanie do użytkowników Fendt farmer 311LSA, jak są te pół biegu L M S to czy można używać je podczas prac polowych? Że np podczas orki wbije sobie dwójkę i polbieg S. Czy jak jest tego zastosowanie? 

Pstrąg    8

No masz 3 polbiegi załączane ze sprzęgłem. Nie działają tylko na biegach transportowych.

koroll    27

tak jak wyżej do zmiany półbiegu musisz użyć sprzęgła . na wyświetlaczu prędkość powinna wzrosnąć lub spaść po zmianie półbiegi

Wiadomość z agroFakt.pl

Krasok6911    3
1 godzinę temu, koroll napisał:

tak jak wyżej do zmiany półbiegu musisz użyć sprzęgła . na wyświetlaczu prędkość powinna wzrosnąć lub spaść po zmianie półbiegi

Tak wiem, że trzeba sprzęgło, tylko chodzi o to czy mogę podczas prac polowych jeździć np na jednym z pół biegów.. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damiano009
      witam. Mam problem z podnośnikiem w Fendt 612. gdy podniosę na maksa do góry to szarpnie podnośnikiem. gdy na potencjometrze mam ustawioną mniejsza wysokość maksymalna to nie szarpie. Gdy podnoszę na blotnikach maksymalnie do góry też jest wszystko ok. Z góry dziękuję za odp.
    • Przez Bartek1888
      Siemka wiecie gdzie mogę kupić taka osłonę do fendt 105 ls żeby zasłonić koło i doczepić do schodków ? Pierwsze zdj to mój fendt a drugie to część która chce zakupić 

• Przez MaciejStrączekStrągman
      Chodzi na wolnych 
      da mu się gazu od 1500obotow i zaczyna fergotac jakby dostawał za mało paliwa 
      wszystko już sprawdzone co z paliwem związane 
      Zastanawiam się czy od pompki paliwowej może tak robić ? 
    • Przez AdrianMaciaszek
      Witam mam probl z hydrauliką, a mianowicie problem tkwi w tym że, ramiona tylnego podnośnik nie opuszczają się do końca tylko do połowy gdzieś. Tak to góra dół (do pewnego momentu opuszcza podnosi normalnie) a potem staje w miejscu i nawet pod obciążeniem nie chce opuścić..
    • Przez farmerosZpola
      Z góry przepraszam, ale nie mam pojęcia do jakiego działu to dodać więc proszę o przeniesienie do odpowiedniego mam ciągnik fendt favorit 714 o chciałbym wstawić tam nowy fotel, lecz przy obecnym grammer przy zawieszeniu wychodzi taka wiązka, i jak dla mnie teraz jest zagadka od czego to wychodzi, oraz czy przy nowych wszystkich fotelach taka wiązka występuje? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj