siwymirek

Uzdatnianie wody

Polecane posty

siwymirek    2

Witam potrzebuje uzdatnic wodę dla trzody ilość około 13m3 na dobę. Potrzebuje pozbyć się żelaza i manganu... macie u siebie jakieś instalacje?

mikad    470

Nie mów głośno bo przy takim zużyciu trzeba mieć pozwolenie wodno prawne a jak wiadomo "sygnaliści" nie śpią.

Andrz_    157

Ja mam , ale zużywam  mniej wody  , tylko do celów spożywczych .
ile masz przekroczone ? 

Stacja.PNG

Edytowano przez Andrz_

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnikus21
      Witam. Zastanawiam się nad budową tuczarni na około 500 szt na rusztach. Jestem ciekaw ile taka chlewnia by kosztowała razem z robocizną. Interesuje mnie także jaki jest koszt dachu na taka chlewnie razem z płyta i dzwigarami. 
    • Przez jan2130
      Witam co sadzicie o płytach warstwowych jako pokrycie dach bo słyszalem ruzne opinie i mam dylemat ???
    • Przez ZCBooster
      Witam
      Czy ktoś tutaj używał środków Karchera rm91 albo rm92 do mycia chlewni? Hoduję na płytkiej ściółce, chlewnię myję po 1 lub po 2 rzutach więc jest tego brudu trochę nalepione. Czy te (lub podobne do nich) środki sprawdzają się w myciu zaschniętego obornika, czy mimo to trzeba namaczać powierzchnie? Do tej pory musiałem kilka razy polewać wodą żeby to wszystko odmiękło. Strasznie długo się z tym schodziło, a czasu zawsze brakuje.  
    • Przez damian3060
      witam czy mogę hodować 1 świnię na własny ubój jakie wymogi muszę spełnić przez asf czy muszę zgłaszać że hoduję i jakie wymogi musi spełniać chlewnia . jestem ciemny w tym temacie ale jak mam pole to może bym spróbował czy lepiej kupić tusze
    • Przez romus
      Witam, 
      Jak podłączyć mieszalnik pasz? (w gwiazdę czy trójkąt) jaki zastosować wlacznik? 
      Ojciec dostał ten mieszalnik, niestety niema instalacji o tego mieszalnik 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj