Polecane posty

Maniek101    129
Napisano (edytowany)

W przyczepie mam zaczep fi 50 a sworzeń w ciągniku 32 i przyhamowaniu itp strasznie szarpie przez duży luz, planuje dorobić tulejkę z kołnierzem tylko na jaki najlepiej rozmiar zrobić, ile powinno zostać luzu?

Edytowano przez Maniek101

Partyzant85    816

Zaczep masz zapewne  na gumie albo sprężynie to możesz zrobić nawet tak żeby się tylko wsuwało lekko.

<GWIAZDOR z AF>  :D

bergman31    144

Zaczep w ciągniku masz automatyczny, półautomatyczny, czy ręczny z wyjmowanym sworzniem?

Jeśli ręczny, to zaczep ma możliwość przechylania się w kierunku góra-dół i obracania się w osi poziomej, czyli lewo-prawo?

Wiadomość z agroFakt.pl

Maniek101    129
Napisano (edytowany)

W ciągniku dolny zaczep sztywny na ręczny sworzeń, a zaczep w przyczepie jest obrotowy z uchem fi 50 a przyczepa jednoosiowa 

Edytowano przez Maniek101

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez Mareczeq
      Witam. Czy ktoś może malował lub wie jaki kolor będzie podobny lub taki sam jak tej przyczepy? 

• Przez Kizo
      Czy ktoś ma może w przyczepie lub innym sprzęcie instalację hamulców hydraulicznych zamiast pneumatycznych. interesuje mnie ile może kosztować przerobienie przyczepy na hamulce hydrauliczne.
    • Przez jarx08
      W drugiej   przyczepie BSS 17.13 nie odbijaja hamulce ( tzn raz odbijają raz nie), jak przyczepa jest sama z traktorem jest wszystko ok,  w pierwszej wyprowadziliśmy złącza przez zastosowanie trojnikow przed zaworami
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj