kukum

Pług goudland

Polecane posty

kukum    9

Witam mam pytanie odnosnie tego pługa goudland , nie znam jego nr ,on jest 3+1 , malo jest na internecie jego opinii, mam pytanie tylko odnoscie tych regulacji co na zdjeciach i co powinienem wiedziec na temat ustawien pługa obrotowego gdyz nie mialem wczesniej stycznosci z takim sprzetem , on ma współpracowac z mtz 82 a wczesniej gosc oral 360 z przednim napedem i silnikiem zetora , tak wiec mam nadzieje ze da rade 

IMG_20200712_154814.jpg

IMG_20200712_154809.jpg

Minkes    45

Masz tu na zdjęciach ustawianie szerokości pługa. Jest podobne do innych obrotówek. Poczytaj o pługach obrotowych. Co do zasady wszystkie ustawia się bardzo podobnie. Ramiona równo, pług w osi za ciągnikiem w poziomie i w pionie i to wszystko. A marka dobra...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MrCezaroo
      Witam, zakupiłem pług overum tylko ktoś przy nim już namieszał i założył jakieś nie pasujące lemiesze. Czy jest ktoś kto mógłby pomóc po wyglądzie pługa dojść jakie lemiesze powinny być?  Overum ma chyba milion różnych lemieszy.

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Czy któryś z posiadaczy pługa Overum mógłby podać wymiary zaznaczone strzałkami na zdjęciu? Potrzebne jest to do konstrukcji koła podporowego. Wymiary nie muszą być super dokładne, wystarczy ±3mm. Z góry dziękuję.

• Przez Marcin133
      Witam jak w tytule jaki pług polecacie do Valtry t 144? W grę wchodzi 4obrotowa na dużej odkladni, zabezpieczenie resor lub hydraulika. Nowy względnie młoda używka. Posiadam aktualnie akpila km 80na kołku. Ładnie kryje ale zabezpieczenie mnie denerwuje. Nowy akpil 50tys netto . Blisko mnie też Overum ceny nie znam narazie.
    • Przez PolskiRolnik252
      Witam czy posiada ktoś może tą tabelę z pługa overum cv 498? 

• Przez marcin1993
      Witam co sądzicie o pługu Zetor sukov junior roto 3? Warty jest uwagi taki sprzęt czy lepiej kupić coś firmowego. Suma jaka chciałbym przeznaczyć to około 20000zl, pług 4 skibowy. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj