Polecane posty

Witam serdecznie, kupiłem ciągnik MF 3080 i mam taki problem. Zawsze po zgaszeniu ciągnika załącza się napęd ruszę kawałek i guzikiem go wyłączę ale gdy znowu zgasze to znowu się włączy. Dodam też że jak ciągnik ma wyłączany zapłon a nacisne sprzeglo to zapala się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni i właśnie że napęd jest włączony. Pomoże ktoś?  

plati    23
Napisano (edytowany)

Napęd zawsze jest załączony po odpaleniu. To nie wada.

Po odpaleniu wystarczy wcisnąć hamulec i powinien się dac wyłączyc

Edytowano przez plati

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez trys
      pacjent mf 5430  rocznik 2013 podniósł ramiona podnośnika i nie opuszcza
      po odpaleniu  ehr się normalnie aktywuje
      przyciskając na cefce z tyłu  ciągnika do góry troszkę podnosi na drugiej cefce przyciskając trochę opuszcza
      przyciski na błotnikach podniosą trochę do góry i tyle samo opuszczają do dołu gdzie tkwi problem błagam pomocy bo to koń główny
    • Przez crystal169
      Cześć, szukam lakieru ,farby do swojego fergusona 7614 2014 rok. Niestety nie mogę znaleźć odpowiedniego odcieniu w internecie , kupiłem jedną farbę ( RAL 7468) ale niestety jest za jasna .
      I tutaj moje pytanie, czy macie może odpowiednie jakieś numery RAL, jakieś podpowiedzi gdzie można kupić odpowiednie farby , lakiery?
    • Przez ceston
      Witam mam chęć już sprzedać ten ciągnik nawet na żyletki tak mnie wkurza. Nowy olej nowe filtry nowa pompa. Wczoraj po wymianie chodził ale z przerwami jakby miał jeszcze trochę powietrza a dziś już znowu brak reakcji dopiero jak poluzuje nakrętke od przewodu co wychodzi z pompy I przy gazuje to się odpowietrzy i podniesie oraz włączy hydraulikę ale tylko na chwilę. Pomocy co może być nie tak oringu też wymieniałem. Nawet się zastanawiałem czy gdzieś nie można po drodze dać jakiegoś odpowietrznika żeby się odpowietrzał.
    • Przez piterwx2
      Witam jak podłączyć ten wskaźnik czyli ,które to masa a ,które to czujnik. Są dwa wyjścia T, B i +
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj