Farmerr37

Deutz fahr m900

Polecane posty

Farmerr37    0

Witam mam pytanie odnosnie kombajnu deutz fahr m900 po co sa az 4 korki w zwolnicy w kole do oleju smaru plynnego powinien byc jeden w polowie kola do wlewania a drugi na dole do spuszczania a u mnie jest 4 i dwa sa na dole jeden nad drugim a nastepne sa po przekatnej ,czy wie ktos ile oleju tam wchodzi i jak trzeba wlewac ,i czy musze podniesc kolo i wlewac do jednego az sie bedzie lal i pozniej obrocic kolem i wlac do drugiego ,ktos pissl ze dwa korki sluza do przeplukania zwolnicy ale chce sie upewnic i jak mam wlac 

IMG_20200123_121230.jpg.e229c293c2124cf5a47b37a8e5f42f34.jpg

robert983    37

Ciekawe pytanie ,sam jestem ciekaw odpowedzi ,ja tam włożyłem po 3 duże tubki smaru do przegubòw tym gornym korkiem z tych dolnych i jakoś to mi śmiga 9 sezonów 

Farmerr37    0

Ale tam jest korek jeden wiekszy na klucz a drugi mniejszy to ktorym wtlaczales smar i gornym i dolnym wtlaczales czy tylko jednym ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukaschels
      Witam, 
      mam kose szerokości 4.8 , szukam stołu do rzepaku, czy będzie pasował od innego kombajnu albo od  młodszego modelu  Deutza ? 
      Wiem że są nowe ale wolałbym coś używanego .
      Ktoś co pomoże lub doradzi ?
    • Przez Władeczek
      Będzie ktoś z panów tak miły i powie mi jak ściągnąć górne koło wariato w kombajnie fahr m900? Odkręciłem wszystkie widoczne sróby , koło ani drgnie 
    • Przez beorn
      Witam,
      Mam uprzejma prośbę o podanie wskazówek dla wyjściowego ustawienia tego modelu w pszenica/jęczmień, groch oraz rzepak.
      Chodzi konkretnie o klepisko na wlocie
      Prędkość separatora obrotowego (dostępne dwie prędkości)
      Predkość DGR (mini młocarnie), również dostępne dwie prędkości

Nie dysponuję instrukcją i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
    • Przez knur004
      Witam,

chciałbym prosić o pomoc w rozszyfrowaniu co boli mój kombajn deutz fahr m770. Mianowicie:

1. Podczas pracy po przejechaniu w jedną stronę pola nagle zapala się lampka czerwona na konsoli (ta najbliżej licznika motogodzin) oraz pojawia się ciągły sygnał dźwiękowy klaksonu. Wyczytałem w instrukcji że to mogą być: "lampka ostrzegawcza (temperatura silnika, pasek wentylatora, komora słomy, podnośnik powrotny lub filtr powietrza m 770)" - przetłumaczone z google z norweskiego. Sprawdziłem już pasek wentylatora, filtr powietrza, natomiast co to może być podnośnik powrotny (winda powrotna) - "returelevator" ? A komora słomy znaczy że gdzieś zapchane na cepach czy gdzie to? I temperatura silnika - olej wymieniony, poziom bliżej maksimum. silnik chłodzony powietrzem. O czymś nie wiem?

2. Podnoszenie i opuszczanie hedra - jak silnik zimny to strasznie dużych obrotów potrzebuje żeby podnieść, a opuszcza gwałtownie. Jak się nagrzeje jest lepiej chodź nie idelalnie - sprawdzany poziom płynu hydraulicznego - w miarę ok. Jakieś pomysły?
    • Przez jackm111
      Witam czy posiada może ktoś z was deutz-fahr a m2385? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj