Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
shiza34    0

Witam byłem dziś oglądać Deutz AgroStar 6.38 i mam takie pytanie w ciągniku strasznie ciężko wchodzi 5 i 6 bieg na każdym przełożeniu pozostałe biegi wchodzą płynnie.Właściciel twierdzi że lepiej jak chodzi ciężko niż jak się szuka biegów po całej skrzyni dodatkowo wymienił gumową osłonę lewarka i mówi że to może też przez to.Ciągnik naprawdę fajny ale boję się że to coś ze skrzynią.proszę o pomoc.

zając221    2

Sprzedający to rolnik czy handlarz? Dla mnie coś z biegami, i tylko tak ci wkręca. Zgrzytaja jak chcesz je wbić czy co się dzieje? 

shiza34    0

Gość niby rolnik pracuje w niemczech na gospodarstwach i przywozi zawsze coś na handel więcej ciągników nie miał.Co do skrzyni to nie zgrzytała nawet gdy jechałem i wciskałem ten 5-6 bieg.Na postoju tak samo sprzęgło i 1-2-3-4 super 5-6 trzeba było wciskać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Andrz_    91
Napisano (edytowany)

Zdemontujcie tą rzekomo winną gumę i zobaczysz czy jest poprawa

Edytowano przez Andrz_

shiza34    0

niestety ciągnik już nie dostępny nie wiem.Mam pytanie nie mogę nigdzie znaleść  informacji o DX 92.1 i nie wiem jak z częściami od czego będą pasować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam . Mam pytanie ... malował ktoś z was obudowę rury wydechowej (gruby komin) w swoich SDF`ach ? seria agrotron M 600-650 / same iron dcr / lamborghini r6 dcr albo posiada ktoś wiedzę jaki tam jest dokładnie kolor ? Wydaję mi się że to nie jest do końca czarny . Ponadto muszę odmalować felgi i tu nasuwa się kolejne pytanie ... który to jest odcień szarego matu ?
      https://www.wszystkodlarolnictwa.pl/s/802-13319-0-907508KR-Lakier--farba-pasujacy-do-maszyn-Deutz--seria-Agrotnon-srebrny--srebrna--od-2002-roku-1-L.html
      czy ten ?
      https://www.wszystkodlarolnictwa.pl/s/808-13320-0-907608KR-Lakier--farba-pasujacy-do-maszyn-Deutz--srebrny--srebrna-od-2007-roku-1L.html
      Dodam iż mój egzemplarz jest z 2011 roku .
    • Przez lukaschels
      Witam,
      Podczas pracy w kosiarce przestał kręcić się WOM, na prędkości 500,
      Pozostałem prędkości 500 eco oraz 1000 i 1000 eco się kręcą normalnie i dają napęd 
      Jaka może być przyczyna ?
    • Przez mixxion_agro
      Witam. Nabyłem ciągnik deutz dx 160, czy ktos wie jak zmienić wałek z 1000 na 540 obrotów?
    • Przez macius11157
      Witam czytałem trochę o tym ale nigdzie nie ma dokladnie wyjasnionego czy każdy dx posiada blolade 6 biegu po przez zabezpieczenie srubka. Przerabial ktoś taki temat ?chciałbym mieć pewność że nie narobie się na darmo.
      Ciągnik to dx 4.50 1987r
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez shiza34
      Mam pytanie kupiłem Dx 6.31 ciągnik ma uszkodzoną pompkę sprzęgła (kupując wiedziałem o tym) i nie wiem czy kupić oryginał zamiennik czy zestaw naprawczy.Macie jakieś doświadczenia z zamiennikami lub regeneracją?Jaki wlewacie płyn do wspomagania?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj