Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
123456789    0

Witam, mam problem z wałkiem od ciągnika case mx170 a mianowicie po włączeniu wałka po kilku sekundach wyłącza się samoczynnie i tak w kółko. Czy ktoś wie jak na to zaradzić ? 

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    3982

Spróbuj dać silnik na 1500 obrotów lub więcej i wtedy włącz 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysztofgru1
      Witam, potrzebuje zdjęcie wnętrza takiego dżojstika, dokładnie chodzi o kostkę kabla zasilającego która jest wpięta w płytkę w środku, może ktoś mi pomorze? 

• Przez marucha79
      Witajcie
      Mam zamiar kupić sieczkarnie jednorzędową do kukurydzy, której głównym zadaniem będzie zrębkowanie gałęzi, z którymi mam problem przy czyszczeniu pastwisk i łąk. Pewnie sensowniejszy byłby zwykły rębak, ale wolałbym mieć możliwość przycięcia czasem topinamburu albo ślazowca. Ze względu na budżet zastanawiam się nad starszymi maszynami - PZ80, Pottinger Mex II, polska Z364 czy Kemper. Niby na filmikach widać, że każdej ludzie używają do zrębki, ale pytanie która jest konstrukcyjnie najmocniejsza i w której najwygodniejsze i najskuteczniejsze będzie podawanie gałęzi. Wiadomo, że przeróbki typu dodanie kosza czy demontaż nagarniaczy będą konieczne, ale też fanie żeby były jak najmniejsze i odwracalne. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie bardzo proszę o rady.
    • Przez KamilGruszka
      Witam. Jaki to kod błędu? Czego on dotyczy? Ktoś miał taki błąd albo dostęp do kodów błędów. Poniżej dołączam zdjęcia 

• Przez rolnikgospodarny95
      Panie i Panowie chodzi mi o paliwo w zbiorniku zmieżyłem miarą taśmowa ile mam ropy w zbiorniku i wyżło że  mam 16centymetrów  a wlałem 60litrów przed praca dodam że zbiornik ma 80dm3 proszę powiedzcie mi jak to przeliczyć bo wskazówka mi nie dzała od paliwa 
    • Przez lajkzxc
      Witam. Panowie jak to jest z pneumatyką w ładowarkach? Aby użyć jej do hamulców w przyczepie.   Chodzi mi o to żeby można nią było w miarę bezpiecznie prrzeciągnąć przyczepę np z nawozem na pole.   
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj