Polecane posty

Risto    30

Dziś traktory kupuje się pod maszyny a nie wielkość areału to raz. Dwa może zadaj pytanie konkretnie, ale tak całym zdaniem czego oczekujesz, co chcesz robić i co podpinać oraz w jakim czasie chcesz to wykonać. Traktor 85km to takie minimum na dzisiejsze czasy do czegokolwiek, nawet na 10ha gospodarstwo.

Dawidos1    2
Napisano (edytowany)

Chciałbym go podpiąć do pluga 3 skibowego na rozstawie 45-50 i do siewnika 3m z brona bierną 

Pracę na polu  wykonywałbym po pracy ponieważ to nie byłoby jedynym źródłem dochodu

Ziemię klasy lekkie 3,4,5 klasy 

Edytowano przez Dawidos1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Buniek
      Panowie posiadam ok 60ha 3kl i obecnie obrabiam U 1222 i C 360 3p
      W przyszłości planuję większy ciągnik..sporo bardziej komfortowy i do tego  pług obrotowy 4kverneland i jakiś siewnik zawieszany typu kverneland Accord 3m z broną aktywną
      Moje pytanie czy ursus 16stka w uciagu i spalaniu dużo bardzo się różni od jd 6930.
      Wiadomo różnice w cenach kosmiczne 
      Niby jd ma również 155hp
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Jaśko_hospodar
      Pany i panewy, mam dylemat z wyborem ciągnika John deere 5100r z ładowaczem czołowym, będzie on pracował na 10 ha (tylko uprawa roślinna). Chodzę do pracy a rolnictwem zajmuje się hobbistycznie, ziemię obrabialbym po pracy i w weekendy
      Maszyny jakie do niego podczepię to będzie siewnik 3m pług 3 skibowy na zabezpieczeniu non stop hydraulicznym, opryskiwacz berthoud 800l, z rozsiewaczem będzie mi pomagała c360, są u mnie ziemię lekkie 4,5,6 klasy, myślę że w przyszłości dojdzie z 2 ha ziemi, pola mam blisko bazy

• Przez Dawidos1
      Pany i panewy, mam dylemat z wyborem ciągnika John deere 5100r z ładowaczem czołowym, będzie on pracował na 10 ha (tylko uprawa roślinna). Chodzę do pracy a rolnictwem zajmuje się hobbistycznie, ziemię obrabialbym po pracy i w weekendy
      Maszyny jakie do niego podczepię to będzie siewnik 3m pług 3 skibowy na zabezpieczeniu non stop hydraulicznym, opryskiwacz amazone uf 1200, z rozsiewaczem będzie mi pomagała c360, są u mnie ziemię lekkie 4,5,6 klasy, myślę że w przyszłości dojdzie z 2-3 ha ziemi, pola mam blisko bazy
    • Przez farmerosZpola
      hej farmerzy poszukuje wasz opinii ciągników na ten areał. klasa gleby to głównie 4a,5a. do tego ciagnika bym dokupił siewnik 12m , lemken 12 , i pług 8 skibowy zawieszany . wielkie maszyny by miec czas dla rodziny itd. moje kawałki mają od 30 ar itd ( ale takie będę robić 3m talerzówka i 3m siewnikie). najwiekszy ma 73 ha 38 ha i 33 klasa 6 na qq . to chyba tyle ciagnik chcę kupić na wiosnę. A najważnie podawajcie różne marki i ich awaryjnośc i od 350km wielkie dzięki
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj