Audi213

Ustawienia rekorda

Polecane posty

Audi213    54

Witam.

Niedawno kupiłem rekorda, i chciałbym się dowiedzieć o ustawieniach do zbóż takich jak pszenica, i rzepak, ale ustawieniami do innych zbóż też nie pogardzę, bo pewnie w przyszłości na usługach będzie ich więcej. 

Jurek321    48

Kup sobie instrukcję obsługi do rekorda i ustawisz sobie książkowo, a później tylko minimalna regulacja w prawo lub w lewo, to nie jest nowa maszyna i wskaźniki ,zegary prawdopodobnie będą przekłamywały.Najwięcej to wie na temat tego konkretnego egzemplarza to wie poprzedni kombajnista, jego się wypytaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adiwartal
      Witam mam pytanie odnośnie wariatora jazdy w rekordzie czy jest taki sam jak w z056? W internecie są różne ceny czy cena równa się jakość ? Czy raczej wziąć najtańsze za 750zl?
    • Przez arkady12
      Witam czy ma moze ktoś katalog części w pdf i mógł by podesłać przeszukałem już wszystko chomiki i inne tego typu i tylko instrukcje znalazłem mógł by ktoś udostępnić jeśli posiada pozdraiwam 
    • Przez michasko
      Mam pytanie czy ktoś wyciągał orbitrol, bo gdzieś od góry leci mi olej nawet teraz jak kombajn jest nie ruszany to kapie. Oringii tam gdzie rurki przechodzą wymieniłem i nic nie pomogło
    • Przez Audi213
      Jaki stół polecacie do rekorda. Wągrowiec czy Rolmako czy jakaś inna firma?
    • Przez AdrianoURSUS
      witam forumowiczów mam pytanie na co zwrócić uwagę kupując czerwonego bizona rekorda z058 bo mam do kupienia w okazyjnej cenie do roboty jest silnik obstawiam pierscienie tłokowe albo turbo sprężarkę tak też mówi właściciel kombajn będzie pracował na 2 ha plus usługi czyli jakieś 10 ha może kombajn chce głównie w celach kolekcjonerskich proszę o rady na co zwrócić uwagę głównie chodzi mi o elementy ruchome typu wialnia młockarnia znam się bardziej na mechanice niż na kombajnach dlatego pytam proszę o liczne odpowiedzi bo w tym tygodniu się po niego wybieram
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj