Farmerr37

Deutz fahr m900

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Farmerr37    0

Witam mam pytanie wymienilem olej w kombajnie fahr m900 w tym duzym zbiorniku kolo silnika na nowy i jest taki problem gdyz po zapaleniu kombajnu gdy podnosze motowidlo to lewy silownik podnosi do gory a prawy stoi w miejscu ,wymienilem tez nowe przewody bo stare byly sparciale i tez ten lewy silownik odpowietrzylem bo bylo powietrze reszta dziala ok heder podnosi i opuszcza ,zauwazylem tez ze lewy silownik podnosi pierwszy a za chwile wlacza sie prawy czy tak ma byc czy powinny razem podnosic jednakowo prosze o pomoc bo niewiem co jest ???

akmaly    359

Powinny oba równo, zasada działania jest taka, że siłownik lewy  steruje prawym, musisz mieć powietrze, odpowietrz jeszcze raz. Chyba, że miałeś tak wcześniej to siłownik lewy do regeneracji ( wymiana uszczelnień ). 

Farmerr37    0

Wczesniej bylo ok tylko po wymianie oleju tak sie zrobilo a jak prawidlowo odpowietrzac ?

Wiadomość z agroFakt.pl

akmaly    359

Czekaj, może wprowadzam Cię w błąd - jaki masz heder 3,15 czy 2,85 ( po zewnątrz, wewnątrz jakieś 2,95 i 2,65 ) bo będzie różnica, lub ile wejść wyjść ma siłownik lewy, jedno czy dwa ( ewentualnie zobacz jak przewody idą, rozdziela się na lewy i prawy siłownik czy idzie do lewego i z niego wychodzi na prawy ?)

Farmerr37    0

Ten po lewej ma dwa wejscia a ten po prawej jedno od dolu i gory jest srubka na imbus jakas ,dzis zrobilem tak zapalilem go chwile pochodzil i lewy najpierw podnosil tak przekrzywione motowidlo i za chwile ten prawy zaczal podnosic odkrecilem ta srubke po prawej stronie na imbus i zaczalem podnosic gora dol i olej zaczal wyciekac z powietrzem a po chwili sama olej i zakrecilem pozniej i juz jednakowo podnosil ,jutro odpale go i zobacze czy rowno podnosi a jak nie to jeszcze bede probowal cos robic moze ten lewy odkrece srubki u gory i dolu zeby sie lsl olej i zacze ruszac nim moze powietrze wyjdzie i bedzie ok zobacze jutro co jest moze juz bedzie dobrze 

akmaly    359

Lewy odpowietrzy się sam jak reszta hydrauliki, przemieszaj olej, tzn poruszaj wszystkimi siłownikami do oporu w jedną i drugą ( również skrętem ) i samo się odpowietrzy, a prawy w nagarniaczu już sam doszedłeś bez mojej pomocy jak to zrobić:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez robert983
      zakładam temat dla tego że nie ma dla naszych maszyn takiego tematu może komuś się przyda a i mi też ponieważ potrzebował bym katalog części do deutz fahr m900 najlepiej po polsku może być xero lub inna forma.oczywiście odpłatnie
    • Przez radek833
      Prośba o pomoc,
      czy ktoś zna może zasady działania tego urządzenia??
      bardzo proszę o odpowiedź na forum lub telefonicznie 504077712

• Przez toobek
      Drodzy forumowicze, czy ktoś się orientuje gdzie dostanę nowe listwy podajnika pochyłego do Fahr M900 lub od jakiego innego modelu będą pasować? Przeszukałem internety i nic nie znalazłem. Może ktoś wymieniał i doradzi. Z góry dzięki i pozdrawiam!
    • Przez toobek
      Witam. Mam pytanie do użytkowników kombajnu Fahr M900. Wczoraj kosiłem pszenicę i mam bardzo dużo kawałków słomy w zbiorniku. Wiatr ustawiony na 5 i nic nie dawał. Dolne sito 11 mm górne otwarte 1/3. Co należało by zrobić żeby nie było tyle słomy. To mój pierwszy sezon z kombajnem dlatego takie pytanie. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
      Dodam jeszcze że na górnych sitach na początku sit bliżej bębna młucącego jest dość dużo słomy. jest pękania między żaluzje. A prawie na całych górnych sitach dużo kłosków które się poblokowały między żaluzjami sita
    • Przez borys1972
      witam wszystkich
      czy może ktoś podrzucić jak uszczelnić wariator fahr m900 i gdzie można kupić części lub gdzie można kupić zamiennik
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj