melgies6

Kontrolka SAME SILVER 90

Polecane posty

melgies6    0

Witam. Co oznacza jarząca się kontrolka? Dodam że wczoraj rozsiewałem nawozy i WOM działał normalnie a dzisiaj nie zależnie czy WOM włączony czy nie kontrolka się lekko jarzy. WOM działa w tej chili działa normalnie.

KONTROLKA 1.jpg

KONTROLKA 2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

WOM zależny. Poruszaj dźwignią od jego włączania to się przestanie żarzyć. Pewnie wyłącznik zaśniedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melgies6    0
18 minut temu, Jarecki88 napisał:

WOM zależny. Poruszaj dźwignią od jego włączania to się przestanie żarzyć. Pewnie wyłącznik zaśniedział.

Może głupie pytanie. Ale gdzie jest ten włącznik? Po lewej stronie siedzenia jest przełącznik ECO/Normal a z tylu tez po lewej stronie za kabiną jest dźwignia 540/1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam ciągnik i tutaj nie ma dzwigni od zalezny/niezalezny. Skoro wom działa to kurcze nie wiem co podpowiedzieć, jedynie można chyba styki/czujniki/kable związane z womem obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, jest tylko wajcha z tyłu za cięgnami/cięgłami do przerzucania 540<->1000 a w kabinie masz dzwigienke od przełączania na eco co daje 4 prędkości wałka załączanego elektrohydraulicznie. A może Ci sie tylko wydaje że sie coś tam jarzy, bo jest takie to takie, a tak wgl jak widać u nas nie ma opcji zależnego womu bo kontrolka była by wyrazista na biało jak inne obok, tak mi sie coś widzi he. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj