tom2101

John Deere 330

Polecane posty

tom2101    0

Witam,

jestem w posiadaniu John deere 330. Chcę w nim wymienić silnik na 4 cylindrowy. Słyszałem że można to wykonać w zasadzie bez większych przeróbek. Czy orientuje się ktoś z jakiego kombajnu najlepiej będzie taki silnik pasował i gdzie mogę taki znaleźć. Szukam już długo, głównie takiego od 430 ale jest ich bardzo mało albo kosztują 6  tysięcy. Znalazłem jeden za 3 tysiące z oznaczeniem M53ZB i jest on prawdopodobnie od jd935. Czy będzie taki pasował? 

Z góry dziękuję za wszelkie przydatne informacje.

Pozdrawiam

Tomek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Adri303
      Witajcie Panowie. Mam pilną prośbę do Was. Zasadniczo to do posiadaczy kombajnów John Deere w440 dokładnie. Pękł mi wał wytrząsaczy w modelu Deutz-Fahr 5545h. Jest to łudząco podobny model do odpowiednika John Deere w440. Zasadniczo, to oba te modele razem są budowane na licencji Sampo Roselnew. Do rzeczy. Znalazłem ten wał w serwisie John Deere i chciałem się upewnić, czy faktycznie to ten sam wał. Chodzi mi o średnicę wału i długości przybliżoną. Wał pierwszy, napędowy. Długość może być mierzona wewnątrz kombajnu. U mnie jest to średnica 35mm i długości wewnątrz kombajnu około 134cm. Byłbym bardzo wdzięczny, z racji, że maszyna póki co stoi i czeka na części. Pozdrawiam serdecznie
    • Przez tomek2201
      Witam. John Deere 1177SII w joysticku nie działa mi przycisk opuszczania hedera ten do zadanej potencjometrem wysoko. przycisk sprawdzony i działa. Dodam że jak kupiłem kombajn to ten przycisk nie działał, wciskałem go kilka razy i wkoncu załapał a teraz po dłuższym postoju znów nie działa. Gdzie szukać przyczyny? Gdzie znaleźć jakiś elektrozawór który do tego służy?
    • Przez Kobra66
      Witam! Pilnie potrzebuję pomocy odnośnie kolejności oraz momentów dokręcania głowicy w kombajnie John Deere 975. Potrzebuję również danych odnośnie luzów zaworowych. Za wszelką pomoc z góry dziękuję
    • Przez Neveragain
      Witajcie. Ma ktoś tabelę do tego? Stawiam flaszkę dla osoby która ma zdjęcie, cokolwiek. Pozdro
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj