Polecane posty

ma123    8

co tu się zastanawiać nad nimi montować i tyle 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio342
      Witam posiadam C-330 pracuje 10 lat z turem przy wyciąganiu obornika. Chce załozyc mu pompe o większej wydajności rozdzielacz mam odłączony i rozdzielacz od tura jak i rozdzielacze od podnosnika i Hydrauliki mam na błotniku. Jaka pompe polecacie? Czy rurka wychodzaca z pompy na wierzch wymieniać na o większej średnicy czy nie ma sensu? Na co zwrócić uwagę.
    • Przez Seba092000
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewne pytanie. Chcę w swoim ursusie c330 założyć rozdzielacz do tura. Chodzi mi o coś takiego: http://www.agro-tur.com/wp-content/uploads/2015/06/DSC_0489-1024x681.jpg

Chciałbym aby to było na zasadzie że dźwignie sterujące turem były usytuowane w pozycji "do góry" a wejścia do węży były pod spodem, ponieważ bym sobie puścił te węże takim okienkiem które mam w kabinie i by było wszystko ładnie. Rozdzielacz miałby być zamontowany po prawej stronie kierownicy.
      I zupełnie z innej beczki pytanie. Czy na takim rozdzielaczu jakbym założył to tur będzie lepiej podnosił niż na tym co jest pod siedzeniem?
      Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję
    • Przez rafix33551
      Witam planuję wstawić silnik z c360 (4 cylindry) do mojego 3p i tu pytanie czy wszystko będzie pasowało A jak nie to co trzeba kupić lub przerobić? 
    • Przez Lukas85
      Z pomocą kolegów z dalekiego wschodu postanowiłem wstawic do swojego Ursusa C330 wskaźnik paliwa. Na alie....zakupiłem czujnik poziomu z pływakiem o wysokosci roboczej 25cm. Czujnik niemal idealnie pasuje do zbiornika, aby nie dotykał dna wyciałem dodatkową podkładke gumową o grubosci około 3mm. Czujnik zamocowałem w przedniej czesci zbiornika miedzy dwoma przetłoczeniami. Zegar - od tego samego sprzedawcy dopasowany do rezystancji czujnika. Średnica zegara typowa - 52mm. Zamontowałem go w osłonie ktorą wczesniej przygotowałem do zakrycia złacz wspomagania elektrycznego. Całosć kosztowała mnie około 120zł. Zegar ma bardzo fajną funkcję - mianowicie pamieta poziom wiec po wyłaczeniu kluczyka wskazówka zegara dalej wskazuje aktualny poziom paliwa
      Montaż czujnika w zbiorniku wymagał przeciecia o przespawania obejmy mocującej - niestety to konieczne poniewaz w miejscu obejmy jest jedyny szerokie miejsce w ktore zmiesci sie czujnik

• Przez rou1234
      Witam mam pytanko czy montował ktoś kabinę koja z mf 255 do c-330, bo trafiła mi się niedaleko domu i w dobrych pieniądzach taka kabinka i nie wiem czy brać, prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj