Kamil250

Problem z ehr w Zetorze forterra 11441

Polecane posty

Kamil250    0

Witam, dziś gdy wsiadłem do Zetora pojawił mi się problem z ehr, podnośnik przestał unosic na błotniku również nie działa, spotkał się ktoś z czymś takim gdzie szukać przyczyny?

Krystian86    7

Zasada prosta trzeba zobaczyc czy miga czerwona kontrolka na panelu sterowania ehr. Moze to byc blachostka np. zaciety przycisk na błotniku

Zetor Team

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamil250    0

Tylko po przekręceniu zapłonu raz mygnie a później ciągle się świeci a gdy odpale to nic nie świeci

Kamil250    0

Tak to nic nie świeci, raptownie to się stało, dwa dni był nie odpalany i raptownie przestał reagować

master21    5

niewiem jak w zetorze jest ale w niektórych ciągnikach na cewce od podnośnika jest taka gumowa osłona i jak ją naciśniesz to możesz podnieś ręcznie albo opuścić

bo jak nic nie mryga ta kontrolka po odpaleniu to niby ze strony elektrycznej wszystko jest sprawne

Bartek933    4072

Ja bym zaczął od sprawdzenia wszystkich bezpieczników, rozebrania osłony i sprawdzenia kabli i wtyczek. Mi dwa razy podnośnik się zaciął i wystarczyło własnie guziczek pod kabiną wcisnąć

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Krystian86    7
Napisano (edytowany)

Czujnik cisneinia oleju silnika jest sprzeżony z ehr. Wystarczy zgasic ciagnik i ehr sie blokuje. Kiedys ktos jeszcze mowil, ze jak sie spali zaórwka od stopu to ehr przestaje dzialac ale tego nigdy nie pratykowalem. Może po prostu zaciely sie elektrozawory.

chyba ze posypała sie pompa hydrauliki, wtedy jedynie wpiac manomentr w łacza hydrauliczne i sprawdzic

Edytowano przez Krystian86

Zetor Team

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Farmerr37
      Witam wszystkich chcialbym zapytac jaki polecacie olej do skrzyni biegow oprocz arala bo chcialem wymienic i ktore korki odkrecic w zetorze zeby spuscic olej ,czy jest tez jakis filtr siatkowy ktory trzeba wymienic lub wytrzyscic prosze o porade 
    • Przez bamberszol
      Jak w temacie. Miał ktoś podobny problem?  Wskaźniki się zawieszają w najmniej oczekiwanym momencie i nie pokazują wtedy aktualnej wartości. Nawet jak odlacze baterie akumulatorów to się utrzymują na tym zawieszonym poziomie. Opadną dopiero po kilku godzinach od wyłączenia stacyjki. Tak się zachowują jakby coś było tam namagnesowane. Rozkręciłem licznik i oba wskaźniki chodzą równo gładko bez żadnych oporów. Co to może być za przyczyna.?

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez kacsio
      Witam chciałbym zastosować akmumulator hydrauliczny na przedni tuz w Zetorku Forterze 140 HSX  . 
      Problem w tym że nie wiem jaki lub kie akumulatory zastosować i jakie ciśnienie powinno przepływać w układzie .
      Ciśnienie 200 bar przy 1 tonie obciążenia. 
    • Przez worth
      Cześć czy ktoś może spotkał się z osobą która robi metalowe błotniki (nadkola) do zetora proxima 6441-8441? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj