Jakubik105

John deere 5515v problem z licznikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jakubik105    0

Witam. Kupiłem John deera 5515v z niedziałającym licznikiem cyfrowym i też nie pokazuje stanu paliwa na anologowym wskaźniku. Co może być nie tak? 

20200117_120816.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz100
      Witam posiadam przyczepe pronar i chciałem zamonmtowac z tyłu ten zsyp do ziarna i teraz pytanie jak go zamontowac widzę na internecie że ma on otwory i nie wiem jak go zamontowac w przycvzepie żadnych polców malutkich ani nic nie ma przyspawanych zeby zzłożyc go i zapoiąć na zawleczke a na internecie nie moge znaleźć dokjłądnie jak i gdzie to montować mam pytanie do posiadaczy aby wysłąli zdjecie jak mogą i podpowiedz?
    • Przez Lukasz2v51
      Witam.Mam pytanie czy miał ktoś z tym styczność na czym to polega w ciągnikach rolniczych.
      W samochodach wiem co i jak a w ciągnikach się nie orientuje.Ktoś może zna do tego jakiś program czy coś..??
      Mam trochę problem bo muszę zdiagnozować ciągnik Landini.Szarpie mi na światłach drogowych i mijania i nie wiem w czym problem.Aku nowy,ładowanie jest masa też.Tak że to odpada...
      A może ktoś zna jakiegoś diagnoste ciągników rolniczych w Lubelskim lub Mazowieckim..
      Za jakie kolwiek info z góry dziękuje....
    • Przez rolnik22
      Witam,
      Mam problem z chłodnią mleka Westfalia.
      Po zalaniu ciepłym mlekiem chłodnia ciągle się włącza i wyłącza jak na poniższym filmiku.
      Ciekawostką jest to że jak nie mam mleka to chodzi normalnie.
      Co może być tego przyczyną?

Problem chłodnia mleka
    • Przez Pawel330
      Jak założyć prędkościomierz rowerowy do c-330 aby sie kabeli na przetnim drążku nie poobrywały
    • Przez legro6
      Witam, mam problem z case mx, po zakupie ciagnika okazalo sie ze poprawnie nie dziala hydraulika. Wywrocil przyczepe i nie chce opuscic dzieje sie tak ze wszystkimi gniazdami. Naciskajc kulki w gniezdzie czuc cisnienie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj