Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marecki2922    266

Panowie mam takie pytanie czy w tej prasie da się skrócić łańcuch komory 

Nie chcę kupować nowego bo to może podwoić wartości prasy a jeszcze przynajmniej jeden sezon musi popracować około 500 bel 

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Piotrek6911    5

Ja w swojej kr 125 skróciłem  o jeden pręt bo były tak wyciągnięte że tryby nie chciały już ciągnąć i przeskakiwały i teraz śmiga nawet aż za mocno teraz ale już sezon przepracowała i jest git :)

• Thanks 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Alisaa    0

piotrek6911 ja tez w padlem na ten pomysl tylko nie wiem jak go z realizowac podpowiesz cos???? dzieki z gory...

Piotrek6911    5

Ja to zrobiłem tak że na otwartej komorze spiąłem z jednej i drugiej strony pasami i ściągałem szpanerami i się ściągały

Marecki2922    266
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Alisaa    0

Piotrek6911 i teraz ile maz lag w swojej prasie?? bo ja mam 36...... wez zrob zdjecie

....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Alisaa
      Witam. Potrzebuje wymienić w prasie rolującej Krone 125 główny łańcuch zwijający. Ma ktoś jakąś sprawdzoną metodę? Jak wiadomo taśma jest bardzo ciężka i zastanawiam się jak to zrobić żeby sobie życia nie utrudniać. Ktoś pomoże?
    • Przez rafalw1585
      Witam. Potrzebuje pomocy z moją prasą Krone KR 130 S (rok 1997). Otóż przy próbie owinięcia belki siatką nóż obcina ja w momencie gdy nóż (tek który opada na gwint decydujący o ilości obrotów siatki na belce) zostanie opuszczony na gwint. Oczywiście siatkę powinno obciąć jak nóż spadnie z gwintu. Moje pytanie jest takie gdzie w tej prasie reguluje się nóż obcinający siatkę, tak aby go bardziej schować? Prosiłbym o pomoc albo namiary na jakieś instrukcje jak to się robi.
    • Przez Kamilo99
      Witam."✋✋
      Szukam opinii na temat prasy.
       dokładnie modelu...
      McHale f5500   Oraz
      Krone Comprima v 150 xc
      Może ma ktoś z was, lub znajomi?
      Jakieś plusy i minusy? KKtóra waszym zdaniem byłaby lepsza. 🙂

• Przez zielony
      witam! prasa krone 130s multicut i problem polega na tym ze podczas owijania siatka zsuwa sie do srodka. od krawedzi okolo 20-30 cm z kazdej strony jest nie owiniete. problem ten nie jest ciagly poniewaz zdarza sie ze balot jest owiniety prawidlowo. jesli mial ktos podobny problem lub wie co moze byc przyczyna z gory dziekuje za podpowiedz jak to usunac.
    • Przez GreJakub
      Witam co to za błąd i co on oznacza ? Pomocy 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj