diwad8900

Kombajn do czosnku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
diwad8900    3
Mam takie pytanie, w planach na ten rok mam zamiar kupić kombajn do czosnku waży on 800kg ale ma 3,5m długości a ciągnik który by to ciągnął to nowy c360 o wadze 2tony i sile podnoszenia na końcówkach ramion 1650kg jak myślicie da radę?

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalus8    74

dobrze było by sprawdzić w specyfikacji producenta zapotrzebowanie na moc. Zależy jak jest masa rozłożona w tym kombajnie, jeżeli mniej więcej równo to według mnie przy długości 3,5m nie podniesiesz

micgal39533    122

Posiadam kombajn do czosnku i c360 podniesie ale pompa nie wytrzyma zbyt długo, mam przy innym ciagniku też taki mały tylko podnośnik mocniejszy to na przód 500kg i tak czasami podskoczy przód ale i tak będę kupował chyba większy ciągnik pomocniczy to będzie od razu robił w kombajnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Leobone
      Dzień dobry, 
      szukam pilnie instrukcji obsługi do Bogballe E1500 
      Jest rozregulowany... 
      każda pomoc się przyda.
      dzięki!

• Przez rojkow
      Witam wie ktoś gdzie w woj. łódzkim ktoś naprawia dojarki Alfa Laval? ma ktoś jakieś namiary do kogoś??
    • Przez Kewals
      Witam.Potrzebuje kupić z 10szt węży strażackich do nawadniania. Wiadomo bezalin najlepszy ale cena wyższa od tych tanich węży z allegro (60-80zl) Ma ktoś takie chińskie węże? Wytrzymają ciśnienie 5 atmosfer?
    • Przez Wojtek026
      Chcę kupić żmijkę i nie mam o tym żadnego pojęcia na co zwrócić uwagę, przede wszystkim jaka średnica, czy 100mm wystarczy czy grubsza, oraz moc silnika przekładnia czy dopłacać czy na paski wystarczy chcę jak najtaniej ale i żeby to się sprawdziło, taka co sama pobiera ale i z wywrotki żeby wysypać przykręcany kosz żeby miała tylko teraz średnica żeby to nie było że 2 godz wywrotkę 6t rozładowuje, a czy sprawdziło by się to tak żebym ustawił nad śrutownikiem i mi zasypywało tak że włączał bym na chwilę i śrutownik by mi zasypywało? ze wstępnych pomiarów wychodzi mi że tak 5-6m taka by mnie interesowała
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj