Skocz do zawartości
Duplo

Dealerzy John Deere

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Duplo    0

Mam zamiar kupic Johnego i nie wiem jaki dealer jest dobry. ma dobry serwis i ceny. Najlepiej żeby był gdzieś w opolskim, śląskim. Co mi doradzicie. gdzie kupowaliście swoje Jodn Deere'y

"Nothing Runs Like a Deere" ...

Pedro    2

Polecam Chempest mają siedzibe w Rudniku koło Raciborza, ale mają też oddziały w Rudnikach (powiat Olesno) oraz w Miechowie ale to już małopolskie

Wiadomość z agroFakt.pl

Pedro    2

W Miechowie jest małolepszy i jest Chempest co do serwisu to co słyszałem od innych rolników, a z wieloma rozmawialem bo jestem na wielu imprezach rolniczych typu wystawy,pokazy polowe i to różnych firm to ocena serwisu z Chempestu jest lepsza niż małolepszego.

Czolo    0

Kto w lubuskim sprzedaje Johny? A tak z innej beczki. Kto zna firmę Jędruś, słyszałem że on ma najtaniej maszyny.

kris14    259

PHU MIROSŁAWA ZAWADZKA

Radoszyn 78

66 - 213 Skąpe

tel. 68 34 19 534

fax 68 34 19 122

woj. lubuskie

Szuma    12

ja jestem ze świętokrzyskiego i kupuje oleje i filtry u Małolepszego bo milsza obsługa i ceny mniejsze niż w Gravit Lublin.

"Siła w jedności, jedność w wierzę"

wasilewn2    1

witam kolegów zna morze ktos firme DANZAP z Załusina jak tak to możecie mi cos o niej powiedziec ?

A jak jest wasza opinia o firmie chemirol? Do załusina mam 25 kilosów a do firmy chemirol 120 kilosów i nie wiem którego dilera wybrać ?

wasilewn2    1

A jak jest wasza opinia o firmie chemirol? Do załusina mam 25 kilosów a do firmy chemirol 120 kilosów i nie wiem którego dilera wybrać ?

w danzapie 4 sa dni otwarte od 10 do 14.30 ja wpadam na jazde testowa

Edytowano przez wasilewn2

wasilewn2    1

a jaki model Cie kakretnie interesuje ? do mnie 5070m comfort

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

wasilewn2    1

mysle ze nawet jak cos utargujesz to i tak odbija to sobie na przegladach i serwisie .za sam dojazd krzykna sobie pewne ze 300

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Andrzej24871    12

Tak pisze jakby kogoś to interesiło , w placówce Chempestu w Miechowie stoją JD serii 8r , 7530 premium , 6930 p, 6630 comfort, 6430 p, i jakieś mniejsze , plus ładowacze czołowe JD . Tak więc można troche pozwiedzać ;)

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Andrzej24871    12

Wiem bo właśnie w niego celuje :P 230 tyś netto wersja premium AQ bez eco schift , TLS yyyy gumy Trelleborg (czy jakoś tak) tył 520mm szerokości . a tak to standardowe wyposażenie .Aha felgi skręcane .

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

jarucki    3

Ja odradzam Serwis JD w lublinie dokładnie GRAVIT partacze i naciągacze - brak słów i nerwów!

Zetor 7340, Ursus 2812, JD 5410N, Lamborghini Runner 450, Lamborghini RS80
Joanna#1, Joanna#2, KPS-3...

Marcin1997    8

na pewno juz nie pomogę ale jak dal osób z podlaskiego to polecam contraktus'a sam brałem tam swojego john'a

marro77    0

Ja odradzam Serwis JD w lublinie dokładnie GRAVIT partacze i naciągacze - brak słów i nerwów!

A dlaczego kolego?.

Pytam , ponieważ mam dylemat czy brac w gravicie czy w radymnie jd 6170r ?

Jurmiczek    11

Nie tylko Lublin słynie w tym regionie ale i BIAŁA PODLASKA.Przed podpisaniem umowy przedstawiciel firmy obiecywał mi że będę mógł się wycofać jak mi się ciągnik nie podoba no i faktycznie mi się nie podobał i nie chciał bym go darmo ale jak się okazuje nie jest takie proste wycofać się z umowy bo szef zwolnił pracownika i obarczyć chce mnie nie tylko 5% opłatą na którą jestem zgodny ale chce mnie również pociągnąć do odpowiedzialności bym mu płacił odsetki dziennie w wysokości ponad 10%

maniek20    72

radymno to są zlodzieje i krentacze nie radze unich brać

kolego odradzam radymno to złodzieje i krentacze szkoda nerwów na nich dziś coine jutro cena 5 % drożej sie okazuje

banan575    104

Panowie bo w serwisach o to chodzi zeby sprzedac a jezeli wyjdzie jakas usterka to wszystk robic zeby wina byla po stronie rolnika lub innego uzytkownika. i jak naprawiac to naciagac na kase ile sie da.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawid2015
      Na czym polega błąd i co z tym zrobić. . . Jakieś pomysły? Ciągnik odpala i chodzi normalnie,nic się nie dzieje. . . Jeżeli ktoś coś wie to zapraszam. . . 
    • Przez jacek10_JJ
      Witam od niedawna jestem użytkownikiem  John Deere 1065 . W moim jelonku padła instalacja potrzebuję schematu jeśli ktoś posiada odkupię . Ewentualnie proszę o podpowiedz co się mogło stać  . Kombajn odpala ale nie działają czujniki nawiew radia wycieraczka  i to nie wina bezpieczników . 
    • Przez Mawerick
      Witam
      Panowie mam mały problem ze swoim Johnem.. dokładnie chodzi o model 6820 a mianowicie pojawił  sie problem z grzaniem świec gdy temp spada poniżej zera, kontrolka od świec gaśnie  po około 2 s i po chwili sie zapala i słychać jak cały czas pyka przekażnik lub dziwny dźwięk w okolicy głowicy jakby strzelanie zapalarki do gazu, nigdy pykanie i strzelanie nie jest razem . Podczas tego strzelania obroty silnika zegar wskazuje ok 5 tys lub sobie  skacze , czasami mignie kontrolka od alternatora dodam ze silnik nie pracuje. Gdy pyka przekażnik  widac przygasanie zegarow ale jest to chwilowe. Silnik odpala leciutko nawet przy -5 a po zapalenie miga kontrolka nie dluzej jak minute potem gasnie i wszystko jest normalnie żadnych błedów nie ma.  gdy temp jest juz  0 i wyzej  zadnych z tych objawow nie ma.  Przekaznik sprawdzony swiece odłaczane zeby wykluczyć zwarcie wszystkie przewody jak nowe. Dodam ze silnik jest na comon rail.  Moze ktoś ma jakiś pomysł ??? w jakiej temp zaczyna u was grzać świece  i jak długo to trwa bo  w poprzednie zimy nigdy nie zwracałem na to uwagi a w aucie z silnikiem diesla tez na comon rail grzeja już przy 0 stopni a w zetorze  mam grzanie reczne wiec to inna bajka ...

• Przez Dawid2015
      Witam wszystkich. . . Potrzebuje dobrej waszej odpowiedzi na temat moich opony przy jeleniu,którego zakupiliśmy w Niemczech.
      Pisze tu bo nie wiemy czy opony się zgrywają,tzn ma z przodu opony 540 65 30! A tył jest 650 65 38! więc według nas jest coś nie tak,co o tym sądzicie?
    • Przez Kubek95
      Witam, panowie mam pewien problem, niedawno kupiłem John Deera 3140, z uszkodzonym pierwszym biegiem (wyskakujący) rozebralem go, wymieniłem widełki bo były bardzo utarte, gość od którego kupowałem widełki stwierdził że muszę wymienić jeszcze filtry hydrauliki po takiej rozbiórce ciągnika, no okej, ale mówił że w tym ciągniki są 3 sztuki filtrów. Ja znalazłem tylko 1 filtr, jest on z lewej strony ciągnika (stojąc przed maska i patrząc na niego) przy tylnim kole, jest on w obudowie, jak się ją odkręci to filtr jest jako wkład wymienny. Teraz mam pytanie czy ten ciągnik faktycznie posiada 3 filtry? Ten jeden znalazłem, a gdzie jest reszta? Prosiłbym o pomoc, ewentualne nakierowanie gdzie jest reszta (jak będzie zaznaczone na zdj to byłoby super ), z góry dzięki za pomoc... :-)