Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 14.09.2020 o 21:16, Wojtek1986 napisał:

Teraz po 5 zł a na wiosnę po kredycik do banku bo na nic nie będzie. 

Z tamtego roku mają pieniądze

Ten tydzień na broniszach był jeszcze tańszy 3 złote za 15stkę bez problemy szło kupić

Opublikowano (edytowane)

Ja mam krowy mleczne u mnie zjedzą,w tv pier ze nastawiaj się na jedno,a to bydło mięsne,a to na inne rzeczy,wszystko co w tv do źle  się kończy,po kredyt lecieć nie będę.,

Sołtys rozumiesz już dlaczego bo nastawili się na jedno.

Edytowane przez Strongman
Opublikowano
4 minuty temu, soltys48 napisał:

Dalej nie rozumiem... Toż to oddawanie za darmo

Coś za bardzo przyzwyczaiłeś się do zeszłorocznych cen.

Opublikowano (edytowane)

Chodzi oto ze jak ktoś ma tylko ziemniaki to sprzedaje żeby koszy choć się wróciły nie mówiąc o zarobku bo inaczej do lasu dla dzików lub na wysypisko lub na pole jako nawóz,ludzie pozasadzali 2 razy tyle co zawsze,2 razy ziemniaki nie płacą a płacili i w koncu się stało wielki krach więc oddają za darmo a by tylko koszy pokryło bo i tego nie będzie tak myślą.

Paszy dla bydła nie brakuje więc w tym roku tylko do lasu bo trawy i kukurydzy jest więc i na paszę nie kupią.

Edytowane przez Strongman
Opublikowano

No i co jak się sprzeda za 10 gr za kilogram to się sprzeda więcej, albo inaczej ludzie będą więcej jedli tych Pyrek? Ja mam kilkaset ton ale sprzedaje ledwie kilka ton tygodniowo ale za to za ,,sensowne,, pieniądze 6-7 zł. Czego nie sprzedam to wywale na pole wiosna. Proste. Za mniej pierd@le nie robię. 

  • Like 1
Opublikowano (edytowane)

Wiem ale 40 groszy jak dla mnie to najniższa cena przy której się opłaci i która mogła by być co roku na stałe a poniżej to pasza jak u mnie.

Za PRL było takie porównanie ze 300kg ziemniaka warte 100kg zboża, czyli 20gr za kg to cena opłacalna z czasów PRL przy dzisiejszych cenach 60zł ma metr zboża.

Edytowane przez Strongman
Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, ws71 napisał:

Gwiazda od paru lat najlepiej plonuje ,trochę smak pozostawia do życzenia,pod względem smaku chyba Denar jest nie do pobicia[brane z Zamartego

Mnie tam Gwiazda smakuje

Edytowane przez krilan06
Opublikowano

Ile jeszcze może spaść dajcie spokój 10 lat temu jak było 20 groszy tak teraz jest 35 groszy minimum.  poniżej lepiej zostawić w polu podziwiam tych co robią po 3zl/15. U mnie wszystko idzie na magazyn.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v