DzikiSimental25

Ceny bydła 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19710
1 minutę temu, rejvas napisał:

a nie idzie naszprycować czym i zamrozić ? :ph34r: nie zdziwiłbym sie ...

jednak byś sie zdziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, soltys48 napisał:

i tu Masz rację-rzadko bo rzadko ale w tym przypadku zgadzam sie z Tobą w 100%

sołtys pier**lisz))))) taki tekst jak tu piszesz ,  raz w tygodniu przynajmniej , zmień płyte ze ja mam przeważnie racje ale czasem się ze mną w 100 % nie zgadzasz)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
2 minuty temu, kanalia36 napisał:

a skąd wiesz ze jego na rzepaku wydymali???? każdy oszust dokładnie tak samo się tłumaczy ze nie zapłacił bo jego okradli i niema z czego a potem okazuje sie ze firma która mu nie zapłaciła to...... jego żony))))

Stad wiem ze to kuzyn mojego ojca, bardzo dobre mamy relacje i zapytał wprost czy poczekam aż pospłacać innych żeby ktoś dymu nie narobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
4 minuty temu, kanalia36 napisał:

a skąd wiesz ze jego na rzepaku wydymali???? każdy oszust dokładnie tak samo się tłumaczy ze nie zapłacił bo jego okradli i niema z czego a potem okazuje sie ze firma która mu nie zapłaciła to...... jego żony))))

niech sie zapytam gdzie sprzedał i bedzie miał pewność czy w ch*ja robi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, soltys48 napisał:

albo damłyna

mój się tłumaczył Kanią

Damłyn od dawna płacił jak mu się chce albo wcale i to wiedział każdy kto chciał wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ok. przemek  rozumiem, ale 100% oszustów właśnie gega takie teksty ale jak to rodzina to inna rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Poprostu w tym przypadku jest to prawda ze ktoś mu nie zapłacił bo nawet ma wujas wyrok sądu ale co z tego jak nie ma z czego ściągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
13 minut temu, kanalia36 napisał:

no gorzej jak napiszesz ze kowalski cię na wadze opierdzielił tego nie udowodnisz i jest to zniesławienie, ale jak napiszesz prawde ze kowalski zalegał Ci 2 miesiące i radzisz mu niesprzedawać to jego papugi mogą Cię w dupe pocałować, chyba ze Ci nie zalegał i kłamiesz

Jak waga niepewna to trzeba w internecie pisać, że trzeba sprawdzać kupującego X i ważyć zwierzaki przed sprzedażą, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że oszukuje. I co wtedy taki papuga skupującego złodzieja Ci zrobi?

Edytowano przez Piegus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, rejvas napisał:

a nie idzie naszprycować czym i zamrozić ? :ph34r: nie zdziwiłbym sie ...

Ze szpryca to ty już w sklepach kupujesz.temu krowa taka droga z 1kg2pieknej wołowiny kulinarnej to samo z każdym mięsem.byk podobno cienki z 1 na 1,3 na młodzieży a na przerostach jak sprzedawał em w tym roku to lipa bo zpompowany stek to na patelnię się nie mieści z polędwicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, przemek28_28 napisał:

Poprostu w tym przypadku jest to prawda ze ktoś mu nie zapłacił bo nawet ma wujas wyrok sądu ale co z tego jak nie ma z czego ściągnąć?

przemek i tak właśnie upadają przedsiebiorcy i rolnicy oszuszt sam opierdzieli a potem łańczuszek św. Antoniego  jeden drugiemu nie płaci bo niema z czego a oszust się cieszy a nasze państwo nic z tym nie robi

2 minuty temu, Piegus napisał:

Jak waga niepewna to trzeba w internecie pisać, że trzeba sprawdzać kupującego X i ważyć zwierzaki przed sprzedażą, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że oszukuje. I co wtedy taki papuga skupującego złodzieja Ci zrobi?

Bo na tym polega własnie prawo pisałem o tym wczoraj  to niuanse podejżenie karalne nie jest, twierdzenie ze oszukuje na wadze już jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

No właśnie. Nasze państwo zawsze chroniło oszustów i teraz pytanie dlaczego? Bo to wszystko kumple. Ty kradniesz baton i dostaniesz wyrok ale jak jebniesz 20 milionów to masz z czego sie podzielić i jeszcze dostaniesz zawiasy albo nic bo ześwirowales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, kanalia36 napisał:

a skąd wiesz ze jego na rzepaku wydymali???? każdy oszust dokładnie tak samo się tłumaczy ze nie zapłacił bo jego okradli i niema z czego a potem okazuje sie ze firma która mu nie zapłaciła to...... jego żony))))

Ja mialem ostatnio dogadane rebakowanie drzewa bo mi hektary trzeba było poczyscic.. Wyciął mi wszystko co cienkie i pojechał.. Dzwonię do niego ze czemu zostawił i się zawinął.. A on że rębak mu się rozsypal i że pojechali na bazę i że składają rębak drugi dzień a i że chłopaki pojechali kłaść drzewa gdzie indziej żeby czasu nie marnować. Hmm tylko że powycinal wszystko na jednym polu dookoła i grubsze a tam gdzie miałem hardkorowe wierzby po 20 metrów wysokości na których najbardziej mi zależało aby wyciął bo już się na głowę sypie jak ciągnikiem się jeździ, to te zostawili.. Cwaniaczek i tyle. A najgorsze jest to że odmówiłem innemu.. I taki kretacz zostawił mnie z najgorszymi drzewami obok budynków... I jeszcze mi linie zerwał jak hdsem ladowali drzewo.. Potem z kuzynem rozmawiałem to się okazało że gość to cwaniak i że szkoda że z nim wcześniej o nim nie rozmawiałem bo ponoć typ kradnie na lewo i prawo i potrafi jechać do lasu i walić drzewo z lasu w rębak.. Ten typ mi jeszcze mówił obiecywał że mi to zrobi jak będzie w niedługim czasie w okolicy w sąsiedniej wiosce.. Potem dzwoniłem to telefonu nie odbierał. Ten świat już jest na dnie a słowo ludzkie jest gówno warte.. No ale w końcu nowy Mercedes GL i inne samochodziki się nie wytrzepaly z grabienia liści z chodników.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
34 minuty temu, kanalia36 napisał:

no gorzej jak napiszesz ze kowalski cię na wadze opierdzielił tego nie udowodnisz i jest to zniesławienie, ale jak napiszesz prawde ze kowalski zalegał Ci 2 miesiące i radzisz mu niesprzedawać to jego papugi mogą Cię w dupe pocałować, chyba ze Ci nie zalegał i kłamiesz

to jednak dobrze że wszystko mam nagrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
2 godziny temu, bobienko napisał:

Fakt,i nie raz został przyłapany na tym,ale tępaki dalej sprzedają bo kasa na drugi dzień

I takim czyms ludzi zacheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pytanie dnia.kto z was zgłasza postulaty do izby rolniczej polityka że swojego okręgu do gazet do ministra? Niema szumu znaczy wszystko ok.klasyfikacja komputerowa waga żywa na ubojni dla potwierdzenia wagi w agencji jawnie do wglądu przelew do 14 dni potem ustawowe odsetki 10%.skitka ta sama w całej pl samochody ubojowe do uszkodzonych i sprawa załatwiona.zaczna zostawić złotówki nawet przy niskich cenach 

Przed wyborami jeszcze można pokrzyczec może ktoś coś zrobi potem tylko zaciskać zęby i liczyć na cuda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

6MaaJsTeR9 napisał: 34 minuty temu, kanalia36 napisał: no gorzej jak napiszesz ze kowalski cię na wadze opierdzielił tego nie udowodnisz i jest to zniesławienie, ale jak napiszesz prawde ze kowalski zalegał Ci 2 miesiące i radzisz mu niesprzedawać to jego papugi mogą Cię w dupe pocałować, chyba ze Ci nie zalegał i kłamiesz to jednak dobrze że wszystko mam nagrane Gościu od którego przyczepe kupowałem opowiadał że u niego na wsi kiedyś przyjeżdżał handlarz I roblili takie małe spedy .Jeden rolnik swoje świnie każda sztukę zdążył na swojej wadze na podwórku. Był któryś tam do sprzedaży i jak mu waga handlarza nie pasowała pojechali na taką dużą na wsi i była racja chłopa. wezwali policję i handlarz dostał 70 tyś kary. Jakby jednego drugiego tak przecwiczyl to by się odechcialo.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, HF86 napisał:

Pytanie dnia.kto z was zgłasza postulaty do izby rolniczej polityka że swojego okręgu do gazet do ministra? Niema szumu znaczy wszystko ok.klasyfikacja komputerowa waga żywa na ubojni dla potwierdzenia wagi w agencji jawnie do wglądu przelew do 14 dni potem ustawowe odsetki 10%.skitka ta sama w całej pl samochody ubojowe do uszkodzonych i sprawa załatwiona.zaczna zostawić złotówki nawet przy niskich cenach 

Przed wyborami jeszcze można pokrzyczec może ktoś coś zrobi potem tylko zaciskać zęby i liczyć na cuda 

co bedzie to bedzie nie ma co się gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

jaka jest cena bydła w łódzkim ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rider    4

Milex 12,1 za O

Sprzedaje ktoś z Was do Kowalczyka?

Edytowano przez Rider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O którego Kowalczyka pytasz ,tego handlarza z EPD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

propozycja 6,70 netto za O+, lokalny handlarz, północne mazowsze. Mam 5 sztuk byka i zainteresowania jakby nie widać u nas za bydłem. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

Dzisiaj sprzedany byk MM 752 kg po 7,6 brutto i krowa 524 kg po 5 zł 

Edytowano przez radekz200
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj