Tomasso

Claas mega 218 ustawienia

Polecane posty

Tomasso    8

Zmieniłem kombajn na troszkę wiekszy a mianowicie na mege 218  i czy  mógłby ktos wrzucić schemat ustawień bo niestety instrukcji nie posiadam. Ewentualnie jak ktoś by miał w formie elektronicznej katalog i instrukcje to byłbym wdzięczny za wysłanie. 

Edytowano przez Tomasso

Jacek23    6

Mam katalog, instrukcję do dominatorów. Pisz na priv.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Raczo
      Czy ktoś na AF posiada takiego Claas'a? Czekam na wasze opinie . W przeciągu dwóch lat pojawiły się w mojej okolicy dwie takie bestie .
    • Przez hubertg7
      Witam!
      Nabyłem ostatnio claasa mediona 310, problem polega na tym że raz heder unosi i opuszcza dobrze, raz szarpie mocno przy unoszeniu a opuszcza dobrze, nieraz w ogóle nie chce unieść tak jakby musiał się zastanowić. Miał ktoś taki problem? Lub ma pomysł co sprawdzić?
      Z góry dziękuje
    • Przez Bimbollo
      Witam
      Posiadam w gospodarstwie Claas'a Mediona 310 z 2007 roku.
      Ostatnio zauważyliśmy dość spory luz na przekładni kosy i będziemy zabierać się za regenerację, aby ominąć późniejszych kosztów.
      Moje pytanie jest następujące:

"Czy ktoś orientuje się gdzie można zakupić mosiężne tulejki, które 'wybijają się' podczas eksploatacji? Oraz gdzie można zakupić łożyska do tej przekładni?"

Cena nowej przekładni w Claas'ie to około 10 000 zł także sporo
      Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
    • Przez luk110
      Witam
      Mega z 94r.
      Jest problem, kosze kukurydzę i leci do zbiornika dużo śmieci 
      Wiatr mam na 800 i zwiększyć już nie idzie, sita przymkniete że nie ma innych dużych kawałków niż ziarno, jest dużo drobnych śmieci które wiatr powinien wywalić a jednak idzie to do zbiornika, 
      Miał już ktoś podobny problem a może coś przytkane jest? 

• Przez szeik812
      Witam. Tak jak w temacie, wymieniam sita i przezbrajam kombajn do qq i nie wiem co zrobić z półką na niedomłoty (zaślepkić jakoś czy zostawić jak jest) i przenośnikiem klosowym. Dolne sita będą zdemontowane. Dzięki za pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj