News
daro86

Case 5150 -Szarpanie sprzęgła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daro86    0

Witam serdecznie,

posiadam Case 5150 z 1994 roku. Jest u mnie od około 8 lat. Przez cały ten czas nie miałem z nim problemów poza uciążliwym działaniem sprzęgła. Do tej pory mi to nie przesadzało ale teraz nadszedł czas, aby to naprawić ;)

Problem polega na tym, że sprzęgło bierze od góry i szarpie podczas ruszania. Dziwne jest to, że przy wciśniętym sprzęgle podnośnik podnosi dużo szybciej. Poza tym, nie mam problemu z biegami, jadą przód/tył i rewersem. Również pod obciążeniem.  

Będę bardzo wdzięczny za pomoc. 

Z góry przepraszam jeżeli podobny temat już się pojawił. 

mariusz(ZDUN)    277

Marne szanse że ktośc ci przez forum  pomoże to trzeba pomierzyć jak on sie zachowuje , jest pare rodzająw rewersu trzeba sprawdzć czy ma prowidłową modulację, czy nie jest na krótko przerobiony i wiele wiele innych rzeczy.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

daro86    0

Dzięki za odpowiedz :)

Wiem że nikt tu nie jest wróżką ;) Raczej liczyłem na jakiś trop. Do tej pory sam sobie z nim radziłem z pomocą google ale to mnie przerasta, nie wiem od czego zacząć ;)

To może inaczej... Czy ktoś zna jakiegoś dobrego mechanika w okolicach Mławy/Ciechanowa, który ma doświadczenie w tym temacie? 

Wiadomość z agroFakt.pl

mariusz(ZDUN)    277

siedlce zapraszam

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciekc
      Witam. Od jesieni borykam się z problemem jazdy w moim cisgniku, a mianowicie kontrolka się nie świeci powershift zmienia biegi bez problemu, podnośnik i wspomaganie działa. Jedynie brak reakcji na zmianę kierunku jazdy. Elektrycznie zmierzyłem jest ok, jedynie problem tkwi w hydraulice tzn. Czujniki ciśnienia rewers i forward są ciągle zwarte, nie dochodzi do nich olej. Moje pytanie brzmi gdzie zmierzyć cisnienie, które doprowadzone jest do tej płyty zaworowej pod siedzenie?
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam ... wie ktoś może o co chodzi z tą wersją EHR`a ? Nie jest to "mysz" tylko jakieś dwa przyciski . Jak to rozwiązanie się sprawdza i czy ktoś posiada z was drodzy agrofotowicze takiego ehr`a w swoich case mxu / maxxum 

• Przez andrzej8706
      Witam spotkał się ktoś może z problemem podnośnika. Otóż z przycisków na błotniku nie działa opuszczanie tzn na początku jak wszystko zimne to coś tam opuszcza ale potem przestake, podnoszenie ok wymieniłem na tzw macajewa przyciski od opuszczania ale problem pozostał gdzie dalej szukać przyczyny. Te dwa przekaźniki co są w tej konsoli z boku mogą mieć coś  z tym wspólnego? 
    • Przez Scys
      Witam wszystkich mam problem z case 685xl .Otóż ciagnik bez przyczyny przestaje jechać na każdym biegu a po wciśnięciu sprzęgła jedzie dalej. Może ktoś spotkał się z podobnym problemem z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam 
    • Przez bugizmc
      Witam nagle w moim case mx przestała działać cała hydraulika łącznie z wspomaganiem jazda i podnośnikiem ktoś wie co to może być?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj