Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam .Posiadam około 30 ar łaki od 2 lat regularnie  wapnowana i nawożona polifoską .Z racji że nie potrzebuję już siana chciał bym cos tam zasiać lub zasadzić poprostu zgospodarować .Niestety nie mam możliwości  wjazdu kombajnem poiewaz droga prowadzi  przez mały pomost .Łąka znajduje się na terenie podmokłym obok przepływa rzeka lecz nie jest tak makoro żeby sie nie dało wiechać ciągnikiem .Przypuszam że jakośc gleby jest słaba 20cm torfu a póżniej glina.Liczę na waszą pomoc i doractwo

Edytowane przez agrodara
Opublikowano

To ja się podłącza do pytania tylko trochę z innej beczki też mam taką łąkę torfowa tylko że na terenach natura 2000 można tam uprawiać coś innego np. kukurydze na ziarno czy tam musi być pozostać łąka nie mam ani zwierząt ani sprzętu żeby kosic tylko do tej pory dawałem to sąsiadowi który miał hodowlę byków Ale on też z tym kończy więc będę musiał to sprzedać na pniu podejrzewam


znaczy chodzi mi o trawę na pniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Dami2808
      Witam, posiada ktoś instrukcję do Fahr APN? Ewentualnie ktoś może mi wytłumaczyć jak założyć sznurek i jak ustawić aparaty wiążące?  Dopiero kupuję , a właściciel zmarł kilka lat temu, syn się nie zna 



    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Bonex157
      Zastałem na wiosnę po zbożu mieszankę gorzowska w składzie życica, wyka, koniczyna i mam problem z gorczyca polna tzw ognicha, jak to zwalczyć?
      Czy ognicha nie zagłusza życicy?
       
    • Przez Balzak
      Chodzi mi o podsiew specjalnymi siewnikami do traw. oto i on http://www.agrotechnik.com.pl/images/stori...do%2006%20d.jpg
       
       
      pozdrawiam Balzak
    • Przez damianXXL
      Witam. Czy ktoś siał gorzowską poznaniakiem 6 (skrzynia olejowa)?
      Podpowie ktoś jakie ustawienia zastosować? 
      Wstępnie z tego co się dowiedziałem to:
      Ustawienie wysiewu- 5/6
      Zastawki- 3 pozycja
      Dzwignia den- 1 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v