michalpabian5

new holland 8770

Polecane posty

Witam 

Kupiłem jakiś czas temu new holland 8770 i juz chyba się zepsuło wszystko co może być

Szukam instrukcji obsługi i schematu nstalacji elektrycznej może ktoś z was coś ma.

mariusz(ZDUN)    241

Uważaj na to co chcesz z nim zrobić bo ten ciągnik  nie jednego mechaniak już rozłożył przy elektronice wiec dwa razy się zastanów zamin coś zrobisz przy nim i nie baw się funkcjami serwisowymi jak ich nie poznasz na 100% bo jak usuniesz wszystkie ustawienia to będzsiesz miał mega problem.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez marucha79
      Witajcie
      Mam zamiar kupić sieczkarnie jednorzędową do kukurydzy, której głównym zadaniem będzie zrębkowanie gałęzi, z którymi mam problem przy czyszczeniu pastwisk i łąk. Pewnie sensowniejszy byłby zwykły rębak, ale wolałbym mieć możliwość przycięcia czasem topinamburu albo ślazowca. Ze względu na budżet zastanawiam się nad starszymi maszynami - PZ80, Pottinger Mex II, polska Z364 czy Kemper. Niby na filmikach widać, że każdej ludzie używają do zrębki, ale pytanie która jest konstrukcyjnie najmocniejsza i w której najwygodniejsze i najskuteczniejsze będzie podawanie gałęzi. Wiadomo, że przeróbki typu dodanie kosza czy demontaż nagarniaczy będą konieczne, ale też fanie żeby były jak najmniejsze i odwracalne. Jeśli macie jakieś doświadczenia w tym temacie bardzo proszę o rady.
    • Przez Zieciu123
      Witam, od kilku dni mam problem z ciągnikiem marki Same a dokładnie z modelem 76 dorado classic. Problem polega na tym że zapala mi się kontrolka jak na zdjęciu (zdjęcie nie z tego ciągnika tylko z internetu). Kontrolka zapala się zaraz po odpaleniu ciężko działa wspomaganie i po dłuższej pracy na włączonym WOMie przestaje się kręcić tak jak by nie miał siły. Wyjścia hydrauliczne działają dobrze, olej jest (zmieniany 2 miesiące temu), pompa hydrauliczna nie wyje. Nie mam pojęcia co to może być i jaki związek ma WOM ze wspomaganiem, może ktoś z was miał podobny problem lub może coś doradzić. Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

• Przez hoodoowca
      Są dosyć tanie ale gwarancja tylko 18 mcy ciekaw jestem opinini użytkowników tych akumulatorów.
    • Przez Paula060990
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez panmino
      Dołożyłem sobie klimatyzację do Belarusa, a teraz przyszedł pomysł aby dołożyć intercooler.  Przejrzałem kilka instrukcji Belarusow,  ale nie znalazłem rysunku, na którym byłyby obie chłodnice,  dlatego pytam na ogólnym forum. Pewnie jest jakiś  standard?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj