Władimir79

T25 tur euro ramka

Polecane posty

Władimir79    3
Czy ktoś z Was ma T25 z Turem euro ramką?Jest sporo cięższy od zwykłego no i mam dylemat..Proszę,jeśli ktoś może niech się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

ramka waży ok 50 kg, de facto 2 pręty i 4-5 kawałków mocnego płaskownika , przy takiej samej konstrukcji ramienia, można też do zwykłego dokupić przejściówkę na euroramkę


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Powiem tak, że mam tura bez euro-ramki jednak widły do załadunku obornika będą pewnie cięższe, i nie ma z tym żadnego problemu, z resztą zobacz filmiki na You Tube są z takimi turami z euro-ramką i bardzo dobrze sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

Czy z ramką czy bez o tym ile dźwignie decyduje hydraulika. U mnie jest bez, 700 kg podnosil. Dopóki nie złamała się zwrotnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władimir79    3

Nie zależy mi bardzo na udźwigu,bardziej na komforcie.Podejrzewam że gdybyś miał euro to zwrotnica by padła już przy 550kg-obciążeniu..właśnie tego się obawiam i tak się dopytuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

U siebie załatwiłem głupotą. Wspomaganie, kręcenie w miejscu bez balastu na tyle plus branie ile podniesie dało taki efekt. Mimo wszystko ten ładowacz zrobił mnóstwo roboty i ogólnie zadowolony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

Obcięło zwrotnicę nad tą płaską częścią z otworami. Przy upadku wylupal się odlew w miejscu łożyska. Cała półoś do wymiany była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władimir79    3
Zwrotnica,ta która pękła była oryginalna,tzn od nowości? Po naprawie nadal używasz tura?U mnie jedna jest po wymianie,ciekawe jak się spisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

Tak, oryginalna. Teraz jest wystawiony zamiennik, bo to było tylko na szybko dostępne. Używam tyle że już mało bo bydła nie mam. Jakiś nawóz się przestawi, trochę ziemi rozgarnie, coś podwiezie.

Koleś od którego biorę części mówił że te które teraz produkują na pewno mniej wytrzymają, no i żeby nie przeciążać, bo towar gorszy i może znowu pęknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władimir79    3
Mają przywieść w przyszłym miesiącu.Czy sterowanie dzojskikiem -2 linki +elektrozawór to w miarę trwałe rozwiązanie?
Mają przywieść w przyszłym miesiącu.Czy sterowanie dzojskikiem -2 linki +elektrozawór to w miarę trwałe rozwiązanie?
Mają przywieść w przyszłym miesiącu.Czy sterowanie dzojskikiem -2 linki +elektrozawór to w miarę trwałe rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj