Motosad13

Agro max

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Motosad13    0

Witam jakie macie opinie o tych beczkach? Chcę wziąć beczkę 10 tyś i fajną cenę mają tylko nie wiem jak z jakością tej beczki ? Czy lepiej dołożyć do jakiegoś meprozeta czy pichon?

Wiadomość z agroFakt.pl

6465    109

Sąsiad ma od nich beczkę 12000.  Tandem tylna os skretna,  błotnik w ocynku.  Wozi około 150beczek rocznie,  ma 4rok i śmiga aż miło.  Nie wiem jak tam z pompą,  bo on w większości nalewa w nią pompą elektryczną. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez simpleNICKpl
      Witam. Poszukuję beczki (tak nadal) około 18m3. I oto moje pytanie: Która z tych firm będzie najlepsza pod względem ceny/jakość? Czym różnią się Bauer, Eckart i BSA? Czy jest dobry dostęp do tych beczek w polsce? Pozdrawiam :)
    • Przez Tom134
      Witam 
      Czy ktoś posiada Aplikator doglebowy teraflex 2? 
      Jak się sprawuje? 
      Czy ciągnik 140 km nominalnej a z bustem 175 na 6 cilindrach będzie dawał sobie radę z takim aplikatorem 11 zębów rozstaeionych 40 cm szer 4,5 m plus beczka na jednej osi 10 tys litrów? 
      Jakie macie zdanie o pompach przepływowych bo mam zbiorniki 4,5 m głębokie i się zastanawiam nad pompą ślimakową lub krzywką?
      Za wszystkie odp z góry dziękuję 
    • Przez jaro
      Witam-mam pytanie-czy może ktoś przekładał dyszel w Joskinie na górny zaczep (oryginalnie jest na dolny) i czy są jakieś zalety (albo i wady) takiego rozwiązania ?
    • Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez dominikl95
      witam mam możliwośc kupna beczkowozu z pompą zalewowa sprowadzona z Niemiec .ale na olx nie wiedziałem beczkowozow z tego typem pomp. Proszę o pomoc bo nie wiem czy warto pchać się w tego typu beczkowoz. beczkowoz nie ma górnej pokrywy zbiornika czy jest ona potrzebna?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj