Motosad13

Agro max

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Motosad13    0

Witam jakie macie opinie o tych beczkach? Chcę wziąć beczkę 10 tyś i fajną cenę mają tylko nie wiem jak z jakością tej beczki ? Czy lepiej dołożyć do jakiegoś meprozeta czy pichon?

Wiadomość z agroFakt.pl

6465    1023

Sąsiad ma od nich beczkę 12000.  Tandem tylna os skretna,  błotnik w ocynku.  Wozi około 150beczek rocznie,  ma 4rok i śmiga aż miło.  Nie wiem jak tam z pompą,  bo on w większości nalewa w nią pompą elektryczną. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez F3dor
      Witam, poszukuje obudowy pompy do wieltona 10000l, może ktoś wie gdzie można cos takiego znaleźć

• Przez Unexpected
      Witam,
      mam wycenę na beczkę Meprozet na pojedynczej osi, koła 26cali największe jakie się da, wizernik rurowy, pompa większa, armatura 6 cali, boczne wejście ze szybkozłączem, resorowany zaczep, aplikator węże wleczony 3m tyle z głowy pamiętam.
      Cena umówiona przed zamówieniem 65.000zł netto, czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy jest w porządku? Może kupował z podobnej wielkości?
    • Przez Ursusc385
      Tak jak w temacie zawsze jak pompuje szambo nawet na niskich obrotach to zawsze zaciaga mi beczke a jak chcem rozlac i wł. pompe nabije cisnienia i odbija.Niewiecie jak zrobic zeby nie zaciagało ??? POMOCY !

Zdjecie http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=30200
    • Przez Piters182
      Czy ktoś może wymienić wszystkie firmy nowych dostępnych beczkowozów? Szukam beczkowozu 3000-6000l stąd moje pytanie. 
    • Przez Goryl
      Kupiłem nowy beczkowóz - pompa MEC 3000

I mam pytanie jaki olej mam stosować do pompy??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj