casefarmer

Siewnik AGRO-TOM

Polecane posty

casefarmer    7

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu siewnika mechanicznego 3 metrowy i natknąłem się na agrotom atsn 3.0. I tu pojawia się pytanie do posiadaczy tej maszyny o opinie, w szczególności interesuje mnie skrzynia bezstopniowa oraz jakość siewu . Siewnik miałby być z broną talerzową i wałem gumowym. z góry dzięki i pozdrawiam.

marekffff    10

witam również zbieram informacje na temat agro tom atsn 3m nabudowany na brone talerzową. warto zwrócić też uwagę i porównać z siewnikiem agromasz sn 300. pozdrawiam

casefarmer    7

Maszyna chyba jeszcze rzadko spotykana na podwórkach  ponieważ mały odzew. Zainteresowany jestem tą marką ponieważ jakość wykonania w stosunku do ceny bardzo dobry, no ale wiadomo że dobrze poszukać opinii trochę.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez apaczo
      Witam. Chciałbym takie mocowania kupić. Czy wiecie od czego one są?

• Przez nunu85
      uzywa ktos siewnika ze standardowymi redlicami stopkowymi i ma przy nim zamontowane kółka kopiujaco-dogniatające?
      jak idzie robota w takim zestawie?
      Mam obawy, czy ni ebedzie sie zapychało, bo i to kółko swoje waży i redlice trzeba nieco dociągnąc na spręzynie, wiec moze być ciężko, zeby owa redlica przeskoczyła górą nad jakimis resztkami pozniwnymi/słomą i w konsekwencji masyna moze sie łatwo zapychać.
      taka jest moja hipoteza, mam racje?
      Potwierdzi ktos/ zaprzeczy.
      Prosze o ypowiedzi uzytkowników takich zestawów, bo hipotezy snuć to ja tez sobie moge, ale nic z tego nie wyniknie.

skad pomysł dołozenia kółek?
      otóz w tym roku u nas jest niemiłosierna susza, nie padało chyba od lipca i wschody rzepaku (nie tylko ja, ale i wiekszosc rolników) mamy kiepsciutkie, a na glinianych górkach to prawie nic nie widac.
      Jedyne pola, gdzie jako tako to wyglada to takie, gdzie było uwałowane po siewie lub było siane własnie z tymi kółkami, wiec jest namacalny dowód, ze sie sprawdzają.
    • Przez nick
      Mam pytanie odnośnie rozstawu siewu zboża, mianowicie co byście powiedzieli na siew co np 6 cm. Dlaczego tak, po prostu celem wysiania tej samej ilości ziarna tyle że o połowę zadziwi niż w standardowym siewie co 12 cm. Mniejsza konkurencja w rzędzie to mniejsza presją grzyba i mniej konkurencji o składniki pokarmowe. Co o tym myślicie?
    • Przez Krasok6911
      Siemka, zakupiłem siewnik Amazone RP AD 303 super, troszkę do remontu, własnie go dzis zacząłem remontować ale czekam na części.
      Nie mam do niej tabeli wysiewu bo nigdzie nie ma. Moje pytanie to czy ma ktoś tabele wysiewu i jak zrobić próbę kręcono w tym siewniku ? 
    • Przez yacenty
      Ktoś z was ostatnio wymieniał palce zagarniaczy w siewniku kverneland accord da-s?
      glownie chodzi mi o porównanie jakościowe czesci zamiennych.
      sa noname za 15zl jest granit za 35 i jest ponoć oryginał za 65.
      jaka jest ich wytrzymałość? Bo jak miałem w poprzednim siewniku innej marki to wymieniałem po 500ha posianego
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj