Leobone

John Deere 4055 czy John Deere 4255?

Polecane posty

Leobone    0

Zastanawiam się jaki ciągnik wybrać? Proszę o wskazanie różnic, wad i zalet pomiędzy modelami.

Na go zwrócić uwagę kupując te modele? Jeśli ktoś ma na sprzedaż to proszę o wiadomość lub link.

dzieki!

Tomek256    4

To zależy do czego jest Ci potrzebny bo one różnią się znacząco mocą. Massey ferguson byłby bardziej uniwersalny, zwrotniejszy ale znowu John Deere byłby lepszy np. do pługa bo jest mocniejszy ale do lżejszych prac byłby gorszy.

Leobone    0
Dnia 23.08.2019 o 11:13, Tomek256 napisał:

To zależy do czego jest Ci potrzebny bo one różnią się znacząco mocą. Massey ferguson byłby bardziej uniwersalny, zwrotniejszy ale znowu John Deere byłby lepszy np. do pługa bo jest mocniejszy ale do lżejszych prac byłby gorszy.

4055 ma 128KM 

4255 ma 144KM 

Więc niewiele się różnią mocą... tam jest taki sam silnik. 

1) Potrzebowałbym go do jednoczesnego głęboszowania z przodu lub z tylu + kultywator aktywny Amazone  + siewnik (najlepiej pneumatyczny) Amazone

2) Transport zboża z pola 

3) orka pługiem obrotowym (5 lub 6) skib

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pixel0126
      Witam zastanawiam się nad wymiana c330 na zetora się zetora 5011 lub 5211 i zastanawiam się czym różnią się te ciągniki i czy w tych ciągnikach wom można włączyć osobno czy pracuje razem z pompa jak w 60.
    • Przez rataj
      Witam.

Przymierzam się do zakupu ciągnika. Obecnie wybór zawężony do dwóch modeli: mianowicie DF 6165 rcshift  i Valtra T 144 active.
      Proszę o sugestie, podpowiedzi, wskazówki.
    • Przez transmat
      Witam wszystkim. Przymierzam sie do zakupu nowego ciagnika o mocy miedzy 60 a 75 km. Interesuja mnie tylko te trzy modele kubota 4062 zetor major80 i deutz fahr 5d. Przesiadam sie ze starego ursusa c360 wiec nie mam pojecia nic o nowych maszynach. Po prostu ma pracowac i w miare wygodny ma byc prosty w obsludze i naprawie i oczywiscie jak najmniej elektroniki.
      Ceny jakie udalo mi sie wynegocjowac to.
      Kubota 157tys
      Zetor 145tys wraz z turem mf
      Deutz fahr 150tys.
      Podpowiedzcie ktory wybrac.
    • Przez Opolskirobol
      Witam, mam zamiar kupić ciągnik w przedziale mocy 100-110km. Otrzymałem oferty na nh t5 105 skrzynia dc 24x24 z dodatkowego wyposarzenia fotel pneumatyczny szersze opony 440 i 540 i obciążnik przód za cenę 176tys netto. Case farmall 105c skrzynia 24x24 z tym samym wyposażeniem plus multifunkcyjna dźwignia zmiany biegów za cenę 180tys netto. Ceny do kosmetycznych negocjacji jak to mówią dealerzy. Co myślicie o tych modelach, może ktoś ma jakieś inne propozycje? Myślałem również nad deutz fahr 5110g tylko nie wiem jak z awaryjnoscia gdyż nikt w okolicy takowego nie ma. 
    • Przez Jacek99
      Mam pytanie?Co mam kupić za ok.20tyś Masseya czy Zetora.Doradżcie Mi bedę wdzięczny.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj