sumek666

New Holland T6020 EHR

Polecane posty

sumek666    4311

Hej.

Może ktoś mi wytłumaczyć czy i jak da się ustawić prędkość podnoszenia ramion tylnego TUZ w T6020 rocznik 2013?? 

Mam tylko takie pokrętła i komputer pod szybą. 

received_442314503164209.jpeg

20190816_160354.jpg

piotr30piotr    117

Żółw  i zając są do prędkości opuszczania. Nie wiem czy jest regulacja prędkości podnoszenia. 

Edytowano przez piotr30piotr
  • Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    4311
30 minut temu, Bartek933 napisał:

Tam gdzie jest żółw i zająć

Od opuszczania tylko. 

Wojteg    2

z tego co sie orientuje da sie to zrobic ale trzeba wejsc w menu serwisiwe a do tego musi byc odpowiedni sprzet

aprochota    201

W sumie po co to potrzebne? Można regulować gazem na wolnych obrotach powoli a przygazujesz to szybciej

Mich9    593

Podnoś tym do przesuwania na ehr a nie przyciskiem tylko wolno i masz już regulacje prędkosći podnoszenia ja tak robię to z tą podziałką

sumek666    4311

Tak robię właśnie ale bardzo upierdliwe to jest. 

27 minut temu, aprochota napisał:

W sumie po co to potrzebne? Można regulować gazem na wolnych obrotach powoli a przygazujesz to szybciej

Spójrz na zdjęcie T6020 w mojej galerii. Mam ludzi na siewniku i nie chcę ich pogubić. A z guzika robi to strasznie gwałtownie :/

sumek666    4311
2 minuty temu, Bartek933 napisał:

A co oni tam robią?

Widziałeś kiedyś poletka doświadczalne? Wysiewamy ponad 4 tys odmian na ok 15 ha. 

Poletko ma 5 rzędow x 2 m. Odstęp pomiędzy rzędami ok 50 cm. 1 poletko to jedna odmiana. Do tego ścieżki przejazdowe, korytarze itp. 

2 minuty temu, Mich9 napisał:

E tam za wygodny jesteś 😁

Bezpieczeństwo kolego 

sumek666    4311
Przed chwilą, Bartek933 napisał:

Pytasz ojca jak dzieci robić..

Gratulacje. Nie wiedziałem, że będziesz miał dzieci. 

Bartek933    4513

Nie to miałem na myśli. Dosyć się nachodziłem po poletkach

Aż normalnie uraziło mnie te tłumaczenie hahaha

• Haha 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michcio123
      Witam
      Problem jak w temacie nie załącza się przedni napęd podczas hamowania nożnego. Przy zaciągniętym hamulcu ręcznym włącza się tak jak powinien. Przy włączeniu napędu ręcznie przyciskiem na panelu także działa prawidłowo problem jest tylko podczas hamowania. Czujniki przy pedałach hamulca wydają się być OK. światła stopu zapalają się zarówno przy użyciu oddzielnie lewego jak i prawego pedała. W czy może być problem?
    • Przez Damian2509
      Witam wszystkich pisze z pytaniem czy może ktoś wie co oznaczają kody błedów 4 oraz 12 w New Holland Ts 115 2004r? 
    • Przez gr_rat
      witam co to za informacja ?(zdjęcie do podglądu) jak to usunąć ?

• Przez TheGonzuu2001
      Witam poszukuję uchwytu tj w załączniku do montażu komputerów bądź ewentualnie gdzie można byłoby takowy zakupić ? Dziękuję , Pozdrawiam. 

• Przez Arturo1610
      witam. mam problem z nh ts 115 otóż gdy ciągnik jest zimny pali na strzała a gdy ciepły musi podkręcić i myślę że to nie wyregulowane zawory. ciągnik ma 9 tyś motogodzin A góra silnika wygląda na nie ruszana. chciałbym ustawić zawory ale nie wiem jaki powinien być luz. może ktoś ktoś wie jaki powinien być luz i pomoże?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj