wojna456

Problem z broną takerzową

Polecane posty

wojna456    12
Witam ostatnio zakupiłem brone talerzowa Słupską do Ursusa c-360, mam z nią problem ponieważ nie umiem jej ustawić na ściernisku. Podczas likwidacji ugoru pracowala bardzo ładnie natomiast w ściernisko nie chce się wbić ustawialem ją według wskazówek na forum i nie pomogło, próbowałem ją dociazyc i dalej nic w niektórych miejscach się łapie a w niektórych idzie po wierzchu, dodam że ostatnio popadalo przez 3 dni więc nie było sucho. Jedynym minusem jest fakt że było cięte na sieczke. Proszę o pomoc.

Axd529    15

Ja też kupiłem nie dawno brona talerzowa famarol słupsk i na ściernisku na 5 klasie zrobiła super robotę a z kolei na 4 klasie miejscami glina nawet nie weszła w ziemię,może to wina klasy ziemi.

wojna456    12
Axd529 napisał:

Ja też kupiłem nie dawno brona talerzowa famarol słupsk i na ściernisku na 5 klasie zrobiła super robotę a z kolei na 4 klasie miejscami glina nawet nie weszła w ziemię,może to wina klasy ziemi.

Być może bo u mnie właśnie glina przeważnie. W tamtym roku pożyczyłem od znajomego talerzowke z akpila 2m. Ciągnik miał ciężko ale brona robiła dość ładnie na każdym polu

Wiadomość z agroFakt.pl

Axd529    15

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie jak na taką suszę to musi konkretnie popadać żeby można zrobić dobrą robotę w polu talerzówka.

wojna456    12
Axd529 napisał:

Nie wiem jak u ciebie ale u mnie jak na taką suszę to musi konkretnie popadać żeby można zrobić dobrą robotę w polu talerzówka.

U mnie przez te 3 dni bardzo ładnie popadalo w ziemi jest sporo wilgoci sąsiad dzisiaj robił podorywke bo chce zasiac poplon to ziemia wyglądała bardzo ładnie

rolkam72    22

3 dni padania to ci wejdzie ta talerzowka. O czym mowa może i ciut wilgoci jest ale taka talerzowka mało waży. Tolmet 2.7m 1300kg ma problemy a co tu mowa o talerzowce do c 360. Jak porządnie popada to spokojnie zrobisz robotę 

wojna456    12
rolkam72 napisał:

3 dni padania to ci wejdzie ta talerzowka. O czym mowa może i ciut wilgoci jest ale taka talerzowka mało waży. Tolmet 2.7m 1300kg ma problemy a co tu mowa o talerzowce do c 360. Jak porządnie popada to spokojnie zrobisz robotę 

U mnie w mojej okolicy nie było jakiejś strasznej suszy jak u innych od czasu do czasu popadalo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bandit1945
      Witam.
      Mam pytanie do posiadaczy agregatu strumyk Tiger 3 z packerem
      U mnie zauważyłem że jak zrobię ściernisko tym agregatem to jest bardzo nie równe... Jak się po nim jedzie to to tak jak po dziurawym wygonie....
      Zauważyłem że z talerzy potrafi rzucać takimi jak by troszkę małymi kupkami.....
      Wy też tak macie?
      Dodam że agregat 3m .... Próbowałem jeździć wolniej i szybciej i tak samo jest nie równo.....

• Przez arkady12
      Witam panowie takie pytanie mam talerzowke 3,2 metra a wał 2.9 będzie lipa w tym zestawie jeśli tak to jak to się będzie objawiać doradzicie coś.
    • Przez jondir989
      Jakie zabezpieczenie w gruberze agro masz 3.0m  wybrać, ząb sprężysty czy sprężynowe non stop? Dodam że mam pola lekko zakamienione.  

może ktoś niedawno kupował taki gruber i orientuje się w cenie?
    • Przez Twardziel99
      Witam planuje zakupić bronę talerzowa 5m poproszę o jakieś opinie  stoję przed wyborem 3 marek  Amazone  Catros 5001-2/*TS , Horsch joker 5rt ,
      Bednar SWIFTERDISC XO5000F. Dodam ze maszyna będzie pracować na 150hektarach z ciągnikiem o mocy 200koni. Ewentualnie poproszę opinie na temat innych ciekawych maszyn . Dziękuje
    • Przez michu20
      witam panowie kupiłem sobie talerzówke staltech uhex 40 i
      strasznie podskakuje nie można rozwinąć większej prędkości max 8km może ktoś coś doradzi bo nie wiem już co robić mają mi dowieść jeszcze przednie koła podporowe ale czy one rozwiążą ten problem?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj