Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bilik26    12
Koledzy chcę zmienić swoją sipme i mam na uwadze dwie marki class variant 280 i NH 750, ktora lepsza i na co zwracać uwagę przy kupnie

Atari    4

Pracowałem Claasem 180, a teraz BR750, to wg. mojej opinii New Holland o niebo lepszy.

bilik26    12
Atari napisał:

Pracowałem Claasem 180, a teraz BR750, to wg. mojej opinii New Holland o niebo lepszy.

Ta BR750 z siatką czy sznurek?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelol111
      Witam, mam prasę która posiada 3 przewody - podbierak, komora i załączanie siatki. W Fendt Farmer 312 mam tylko 2 pary wyjść hydraulicznych i standardową dźwignię do sterowania hydrauliką. Jak podłączyć i jak sterować każdym wyjściem żeby niezależnie działały wszystkie elementy prasy?
    • Przez darsonspire
      Jak w tytule. Chcialbym sie dowiedziec od do informowanych co jest potrzebne zeby kupic pole od takiej osoby jakie papiery, tak zeby nie musiala ta osoba przylatywac do kraju, chyba ze jest to nie uniknione? 
    • Przez Sławek123
      Witam, zastanawiam się nad zakupem prasy zwijającej. Moją uwagę zwróciła używana prasa walcowa Gallignani RECO. Jakie są wasze opinie na jej temat? Jak z awaryjnością?

• Przez Wiktoro
      Czy ten fendt jest godny uwagi https://www.olx.pl/oferta/fendt-818-vario-tms-fendt-818-vario-tms-2005-rok-716-718-CID757-IDxRYek.html
    • Przez Bercik92
      Witam planuje kupić od znajomego trochę pola które znajduje się w sąsiedniej gminie niż w której ja mieszkam oraz w której posiadam ziemię. W 2015r Dostałem od rodziny kawałek pola (na założenie gospodarstwa, posiadam trochę bydła oraz biorę dopłaty) a w 2016r skończyłem szkołę (liceum zaoczne). Od roku jestem ubezpieczony w krusie. Czy kwalifikuje się jako rolnik indywidualny? Oraz czy muszę wysyłać pismo do KOWRu?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj