Lesiu123

Jak rozłączyć hamulce na dane koło w ursusie c4011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lesiu123    0

Witam zastanawia mnie to jak mam rozłączyć hamulce na dane koło w Ursusie c4011 jak jest tylko jeden pedał ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koper88    60

Pod siedzeniem powinien być rozdzielacz z dzwigienką gdzie można to przestawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

@Lesiu123 A ty jesteś ten głupi czy ten głupszy? Czy może se jaja robisz? Zapytaj jeszcze do czego służy kierownica w traktorze i gdzie ją znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wie , to pyta . Po co ten chamski komentarz !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Przecież widać jak idą przewody hamulcowe to można się domyślić Sam miałem z 9 lat jak obejrzałem to się domyśliłem po co ta dźwigienka tam jest  więc to chyba nie jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesiu123    0

No właśnie u mnie nie ma takiej dźwigni pod siedzeniem, silnik mam od c360 a tył od 4011 z jednym pedałem hamulca i dlatego pytam jak rozdzielić mam te hamulce na prawe i lewe koło bo właśnie nwm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

To jak tył od 4011 to powinna byc kompletna instalacja hamulcowa Jedna pompa, przewód do rozdzielacza, rozdzielacz i przewody do cylinderków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jackob1997    253
Dnia 12.03.2019 o 14:30, Lesiu123 napisał:

No właśnie u mnie nie ma takiej dźwigni pod siedzeniem, silnik mam od c360 a tył od 4011 z jednym pedałem hamulca i dlatego pytam jak rozdzielić mam te hamulce na prawe i lewe koło bo właśnie nwm ?

Skoro u ciebie niema tej dźwigni pod siedzieniem to najprawdopodobniej masz tam trójnik,tak jak u mnie w ursusie 

 

 

Edytowano przez jackob1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesiu123    0

Trójnika też nie posiadam i właśnie nwm co mam zrobić bo hamuje mi tylko na prawe koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mikua
      Wałki rozrządu są takie same czy inne?  bo zdania sa różne, oraz czym sie rożnia silniki że 4011-silnik S-4001 ma 42 KM a C360-S-4003 ma 52 KM ?
    • Przez wenicjusz
      Witam
      Czy ktoś spotkał się wcześniej z wersją C-385 lub Zetora 8011 z dodatkowymi bębnowymi hamulcami?
      To ponoć wersja transportowa, a na pewno exportowa.
      Zwolnica ma te same wymiary , przełożenie tylko jest na niej nadlewka do której przykręcone są hamulce dodatkowe.
      Proszę o info jak ktoś jakieś ma



    • Przez Damian2003
      Posiadam c 360 3p z nie orginalną kabiną. Co prawda zamocowanie jej jest poprawne (jest przykręcona w odpowiednie miejsca). Jest tylko jeden problem, kabina ta jest nie szczelna. Między błotnikami  a kabiną są szczeliny, przy masce (za kierownicą) jest malutka szczelina ale jednak jest, między dachem a ,,klatką" są przerwy. Dach jest podnoszony, ale np jesienią gdy nie jest podnoszony, pod wpływem drgań ciągnika wydaje denerwujący dźwięk oraz w paru innych miejscach powstaje podobny dźwięk i przez nieszczelność wieje wiatr zimą. Znacie jakieś sposoby lub porady aby tanio uszczelnić tą kabinę? 
      Dodam że nie chcę kupować innej kabiny.
      Kabina jest podobna do tej a zdjęciu Znalazłem jeszcze uszczelki do szyb ale one raczej nie będą pasowały(te na zdj z allegro)
      i jeszcze jedno pytanie, uszczelki poniżej (bez tych z allegro)
      (komplet uszczelek maski c-360--14,90zł) i (uszczelka łącząca kabinę ursus c330 c 360 4011--9,90zł) będą pasowały?
       
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez Damian2003
      Mam pewną usterkę a mianowicie nie działają mi tylne i te na błotnikach światła oraz migacze. Przednie działają sprawnie. Sprawdzałem czy żarówki i kable w kloszach są sprawne i było wszystko w porządku. Czego to może być wina?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj